Brak miesiączki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Szatynka31 Koleżanka
  Postów: 43 21

  Wysłany: 3 sierpnia 2018, 23:01

    /  Zgłoś
  Witam serdecznie moje pytanie brzmi :
  Czy jeśli karmię piersią już 8 miesiąc i do tej pory nie miałam miesiaczki czy jest możliwość zajścia w kolejna ciążę??? Jeśli tak to czy można jakoś wspomóc ten proces???

  Magduullina lubi tę wiadomość

  Kiedyś jeszcze zostanę mamą....
 • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

  Wysłany: 10 października 2018, 11:51

    /  Zgłoś
  Jak najbardziej może Pani zajść w ciążę, chociaż szansa jest mała. Ale karmienie i ciąża, to bardzo duże obciążenie dla organizmu. Myślę, że powinna Pani zakończyć laktację, i wówczas zacząc starania o ciążę. Nie potrzebne będzie wtedy żadne wspomaganie.

  Magduullina lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.