X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 17 dzień cyklu.
Odpowiedz

17 dzień cyklu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Winchester08 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 września 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wstępie pragnę się przywitać tutaj z każdym, mam na imię Sylwia i cieszę się, że w wieku 26 lat dołączyłam do grona kobiet starających się o maluszka ;) Kobietki choruje na niedoczynność, oczywiście przyjmuje leki, wyniki są w fazie spadkowej, czyli jestem na dobrej drodze aby ją wyleczyć. Mam problemy z lewym jajnikiem, w zeszłym roku odkryto na nim torbiel, który został usunięty przy pomocy hormonów, czasami tuż przed owulacją pojawiały się nieprzyjemne bóle oraz kłucia, ale wszystko się nieco uspokoiło jak zaczęłam brać hormony tarczycy. Nie zabezpieczamy się, uznaliśmy, ze jesteśmy na takim etapie w życiu, że czujemy się gotowi na dziecko, oczywiście badam temperaturę i staram się w miarę kontrolować owulacje, ale w tym miesiącu dopadł mnie bardzo nieprzyjemny ból tuż po niej, wczoraj czyli w 16 dniu cyklu ból jajnika z lewej strony był nie do zniesienia, dodatkowo czuje się wzdęta i mam niechęć do jedzenia, całość ustąpiła nieco, ale dziś od rana znowu walczę z tym fatalnym samopoczuciem. Przychodzę do was z pytaniem, czy któraś z was miała podobnie? Są jakiekolwiek powody do niepokoju? Dodam, że współżyłam bez zabezpieczenia 11, 13 i 15 dnia cyklu.

  • Alisek93 Autorytet
    Postów: 847 890

    Wysłany: 4 września 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winchester08 wrote:
    Na wstępie pragnę się przywitać tutaj z każdym, mam na imię Sylwia i cieszę się, że w wieku 26 lat dołączyłam do grona kobiet starających się o maluszka ;) Kobietki choruje na niedoczynność, oczywiście przyjmuje leki, wyniki są w fazie spadkowej, czyli jestem na dobrej drodze aby ją wyleczyć. Mam problemy z lewym jajnikiem, w zeszłym roku odkryto na nim torbiel, który został usunięty przy pomocy hormonów, czasami tuż przed owulacją pojawiały się nieprzyjemne bóle oraz kłucia, ale wszystko się nieco uspokoiło jak zaczęłam brać hormony tarczycy. Nie zabezpieczamy się, uznaliśmy, ze jesteśmy na takim etapie w życiu, że czujemy się gotowi na dziecko, oczywiście badam temperaturę i staram się w miarę kontrolować owulacje, ale w tym miesiącu dopadł mnie bardzo nieprzyjemny ból tuż po niej, wczoraj czyli w 16 dniu cyklu ból jajnika z lewej strony był nie do zniesienia, dodatkowo czuje się wzdęta i mam niechęć do jedzenia, całość ustąpiła nieco, ale dziś od rana znowu walczę z tym fatalnym samopoczuciem. Przychodzę do was z pytaniem, czy któraś z was miała podobnie? Są jakiekolwiek powody do niepokoju? Dodam, że współżyłam bez zabezpieczenia 11, 13 i 15 dnia cyklu.
    A jesteś pewna że owulacja nie była szybciej?
    Ile dni trwa Twój cykl?

    💁‍♀️28
    🙋‍♂️31

    starania o pierwsze dziecko od 01.2020

    owulacje potwierdzone monitoringiem, jajeczka rosną/ dosyć późna owulacja i krótka f.lutealna
    badania nasienia - 09.2020
    morfologia 6%✔️
    ruchliwe 80%✔️
    bezwzględna ilość prawidłowych 22,8mln✔️

    30.11- laparoskopia z histeroskopią, udrożniony lewy jajowód, brak endometriozy
    17.05- sono hsg, lewy jajowód drożny, prawy przepuścił kontrast z lekkim opóźnieniem.

    21.07 ⏸️ 13dpo beta 80,2❣️
    23.07 15dpo beta 278,1 ❣️
    26.07 18dpo beta 2246 <3
    2fwas65gpmhv53wd.png
  • Winchester08 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 września 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dość regularne cykle, dokładnie 28, ostatnimi czasy wszystko się pięknie uregulowało ;)

  • Amj.anita Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 18 września 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy bóle ustąpiły? Czy były to objawy wczesnej ciąży?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ