X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 3 tydzień- plamienie
Odpowiedz

3 tydzień- plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ka_mila Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 marca 2022, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Od listopada staramy się z mężem o dziecko, w tym cyklu miałam pierwsze monitorowanie owulacji, robiliśmy wszystko zgodnie z zaleceniami lekarza. Lekarz przepisał mi również duphaston i 9 dnia jego brania kazał wykonać test ciążowy(to był 18.03) kreska ciążowa wyszła bardzo niewyraźna wręcz niewidoczna, więc udałam się na badanie krwi Beta HCG, otrzymałam wynik 112 ml. Wiec wskazuje to, że jestem w ciąży, lekarz zalecił dalej zażywać duphaston 2x1 oraz pojawić się u niego 1.04, chyba, że będzie coś się działo to informować. Następnego dnia od pozytywnego wyniku pojawiło się rano plamienie, z moczem czerwone i po podtarciu na papierze. Zrobiłam ponownie badanie Beta HCG i wyszło mi 197 ml, na wkładce i na papierze miałam już brązowe ślady, niewiele, popołudniem już nie plamiłam. Dziś na papierze znowu miałam bardziej brązowy ślad i jeden skrzep. Lekarz wczoraj zwiększył mi dawkę duphastonu do 3 x 1 i zalecił zażywać nospe 2 x 1. Kolejne badanie Beta HCG zlecił na wtorek. Miałyście podobne sytuacje ? Dodam, że teraz jest jeszcze ten czas kiedy mogłabym dostać miesiączkę, moje cykle są bardzo nieregularne od 28 do 36 dni. Czyli we wtorek będzie ostatni dzień kiedy jeszcze mogłabym dostać miesiączkę. Często przed miesiączkami miałam plamienia przez 3/4 dni pod rząd lub 2 dni plamienie jeden nic i znowu plemienie, po czym dopiero miesiączka. Bywało, że miałam również brązowe plamienia przed miesiączką.

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3902 4492

    Wysłany: 20 marca 2022, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat nie brałam żadnych leków ale w pierwszej ciąży plamiłam w dniu planowanej miesiączki jakoś przez pierwsze 2 miesiące. Też może być to stara krew i organizm się jej pozbywa 🤗
    Jesteś pod opieką lekarza więc nie ma się czym stresować 😊

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • ka_mila Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 marca 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Angela. Plamiłaś przez całe dwa miesiące czy tylko w okresach miesiączkowania przez kilka dni ? Lekarz powiedział,że jest szansa, ale też może to być ciąża biochemiczna, zobaczymy jakie będą kolejne wyniki beta.

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3902 4492

    Wysłany: 20 marca 2022, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ka_mila wrote:
    Dziękuję Angela. Plamiłaś przez całe dwa miesiące czy tylko w okresach miesiączkowania przez kilka dni ? Lekarz powiedział,że jest szansa, ale też może to być ciąża biochemiczna, zobaczymy jakie będą kolejne wyniki beta.

    W okresie miesiączkowym kilka dni i raz miałam po badaniu USG w domu lekkie plamienie ale to lekarz uprzedzał że po badaniu tak może być

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ