X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 5 dni spoźnia sie @ a test negatywne
Odpowiedz

5 dni spoźnia sie @ a test negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dziubas Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dopiero 1 cykl staramy sie z mężem o 2 dziecko, od grydnia monitoryje swoje cykle i mam od 26 do 33 dni ,ale akurat w tyym miesiacy okres spóźnia mi sie jak nigdy, zrobilam 3 testy, kazdy negatywny i zastanawiam się ,czy karmienie piersią (poniewaz karmie ) ma wplw na zfałszowanie testu ciazowego?

    ola
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tego niestety nie powiem ale poszlabym na test z krwi beta HCG on da Ci odpowiedz na 100% czy jest ciaza czy nie

    dziubas lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam, żeby karmienie piersią fałszowało test ciążowy. Może owulacja ci sie przesuneła, albo wcale jej nie miałaś. Ja pisała Madziulla zrób test z krwi będziesz miała pewność.

    dziubas lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ