Forum Starając się - ogólne 5 dni spoźnia sie @ a test negatywne
Odpowiedz

5 dni spoźnia sie @ a test negatywne

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • dziubas Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie, dopiero 1 cykl staramy sie z mężem o 2 dziecko, od grydnia monitoryje swoje cykle i mam od 26 do 33 dni ,ale akurat w tyym miesiacy okres spóźnia mi sie jak nigdy, zrobilam 3 testy, kazdy negatywny i zastanawiam się ,czy karmienie piersią (poniewaz karmie ) ma wplw na zfałszowanie testu ciazowego?

  ola
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  tego niestety nie powiem ale poszlabym na test z krwi beta HCG on da Ci odpowiedz na 100% czy jest ciaza czy nie

  dziubas lubi tę wiadomość

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 czerwca 2016, 14:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie słyszałam, żeby karmienie piersią fałszowało test ciążowy. Może owulacja ci sie przesuneła, albo wcale jej nie miałaś. Ja pisała Madziulla zrób test z krwi będziesz miała pewność.

  dziubas lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego