X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Akupunktura na owulkę
Odpowiedz

Akupunktura na owulkę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 28 lutego 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, czy któraś z was miała problem z owulacją i pomogła wam akupunktura?
    Ja mam tylko owu z prawego jajnika po stronie niedrożnego jajowodu:( na hormonach byłam 3 mce, czeka mnie laparo, więc pomyślałam może by tak akupunktury spróbować?

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 28 lutego 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to wyglada akupuktura na owulacje,nie miałam tego, ale wiem jaki ma skutek przy rodzeniu dziecka. Bardzo to pomaga, jest mniej bólu i przede wszystkim stresu dla przyszłej mamy. Często akupukturę stosuja na zachodzie.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 28 lutego 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciolka miała i też poleca ma 3 letnia coreczke:-)teraz mnie namawia:-)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o bólu przy porodzie to ja jeszcze nie myślę:) Najpierw owulkę muszę sobie załatwić naturalnie:)

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda79 nie wiem, ale czytałam sporo na ten temat i podobno pomaga, ale gdzie u mnie na tej zapadłej wsi szukać akupunkturzysty:D:D:D:D:D:D

  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 10 marca 2014, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie probowalam akupunktury na owulacje, ale na chroniczne migreny tak i po kilku zabiegach byla totalna masakra - doszly bole ucha i szczeki takie, ze mowic nie moglam...mam wrazenie, ze jesli juz chcesz probowac, to niech to bedzie ktos doswiadczony, zeby Ci krzywdy nie zrobil...

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ