X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Aromek - Ciałko żółte
Odpowiedz

Aromek - Ciałko żółte

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Otóż mam takie pytanie.
    Od 3 do 7 dc biorę Aromek następnie ok12-13 dc chodzę na ocene cyklu i lekarz mówi kiedy zacząć się starać. Póżniej ok 2 dni po owulacji kolejna wizyta by sprawdzić czy faktycznie owulacja miała miejsce. Za każdym razem wszystko wygląda książkowo. Nawet jest ciałko żółte A ciąży ciągle brak. Jest to już nasze 4 podejście. I nadal brak rezultatów. Nasienie idealne. Moje wyniki też wszystkie w porządku łącznie z tarczycą. Z pierwszym dzieckiem przy tej metodzie udało się za pierwszym razem. Czy ktoś miał podobnie i może coś poradzić? Dodam , że nawet podeszliśmy już raz do inseminacji :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Otóż mam takie pytanie.
    Od 3 do 7 dc biorę Aromek następnie ok12-13 dc chodzę na ocene cyklu i lekarz mówi kiedy zacząć się starać. Póżniej ok 2 dni po owulacji kolejna wizyta by sprawdzić czy faktycznie owulacja miała miejsce. Za każdym razem wszystko wygląda książkowo. Nawet jest ciałko żółte A ciąży ciągle brak. Jest to już nasze 4 podejście. I nadal brak rezultatów. Nasienie idealne. Moje wyniki też wszystkie w porządku łącznie z tarczycą. Z pierwszym dzieckiem przy tej metodzie udało się za pierwszym razem. Czy ktoś miał podobnie i może coś poradzić? Dodam , że nawet podeszliśmy już raz do inseminacji :(

    Co prawda to dopiero 4 miesiąc, mówią że do roku właśnie takiego współżycia większość par zachodzi w ciążę.
    Ja bym na spokojnie jeszcze się starała A późnej pomyślała o Hsg jak nasienie i hormony wporzadku
    Powodzenia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 20:28

  • Yoki Przyjaciółka
    Postów: 62 78

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie udalo w 3 cyklu, nie wiem jak nie wiem kiedy staraliśmy się w owulacje ale ten cykl był bardzo dziwny. Zrobilam test z krwi w 27dc i nic, a w 34dc mialam już 2 kreski i bete 173, obecnie beta 1700

    KatWomanDo lubi tę wiadomość

    Luty 2017 - duphaston
    Luty 2018 - duphaston + badania hormonalne = PCOS
    Sierpień 2018 - duphaston + CLO
    * 1x1, 2x1, 3x1
    Grudzień 2018 - glucophage + inofem
    * wizyta u instruktorki w modelu creighton
    Luty 2019 - glucophage xr + glucophage + inofem + wiesolek + femibion 0
    Kwiecień 2019 - luteine 1x1 przez 10 dni + lamette 1x1 od 3 do 7dc
    I cykl z lamettą
    * 8 dc pecherzyk 20mm, Endo 5mm
    * 11dc owulacja, potwierdzona monitoringiem, Endo 8mm
    * 17dc progesteron 23.30
    * beta hcg <1.20 :(
    Cykl trwał 28dni
    II cykl z lamettą
    *9dc pęcherzyk 14mm, Endo 5mm
    W lewym jajniku
    *11dc pęcherzyk sie zapadł (owu nie bylo)
    Cykl trwał ok 28dni
    III cykl z lamettą tym razem 2x1
    *10dc pecherzyk 14mm i 2x po 10mm, Endo 5.5mm w prawym jajniku
    *12dc pecherzyk 17mm i 14mm, Endo 6.5mm
    *14dc potwierdzona owulacja, pecherzyk mial 22mm, Endo 8mm
    *pozostałych pęcherzyków dominujących nie stwierdzono
    *27dc beta hcg <1.20
    *34dc beta hcg 173! Jest ciąża!
    * 19 tydzień ciąży ♡
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ