X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Aromek - Ciałko żółte
Odpowiedz

Aromek - Ciałko żółte

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Otóż mam takie pytanie.
    Od 3 do 7 dc biorę Aromek następnie ok12-13 dc chodzę na ocene cyklu i lekarz mówi kiedy zacząć się starać. Póżniej ok 2 dni po owulacji kolejna wizyta by sprawdzić czy faktycznie owulacja miała miejsce. Za każdym razem wszystko wygląda książkowo. Nawet jest ciałko żółte A ciąży ciągle brak. Jest to już nasze 4 podejście. I nadal brak rezultatów. Nasienie idealne. Moje wyniki też wszystkie w porządku łącznie z tarczycą. Z pierwszym dzieckiem przy tej metodzie udało się za pierwszym razem. Czy ktoś miał podobnie i może coś poradzić? Dodam , że nawet podeszliśmy już raz do inseminacji :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Otóż mam takie pytanie.
    Od 3 do 7 dc biorę Aromek następnie ok12-13 dc chodzę na ocene cyklu i lekarz mówi kiedy zacząć się starać. Póżniej ok 2 dni po owulacji kolejna wizyta by sprawdzić czy faktycznie owulacja miała miejsce. Za każdym razem wszystko wygląda książkowo. Nawet jest ciałko żółte A ciąży ciągle brak. Jest to już nasze 4 podejście. I nadal brak rezultatów. Nasienie idealne. Moje wyniki też wszystkie w porządku łącznie z tarczycą. Z pierwszym dzieckiem przy tej metodzie udało się za pierwszym razem. Czy ktoś miał podobnie i może coś poradzić? Dodam , że nawet podeszliśmy już raz do inseminacji :(

    Co prawda to dopiero 4 miesiąc, mówią że do roku właśnie takiego współżycia większość par zachodzi w ciążę.
    Ja bym na spokojnie jeszcze się starała A późnej pomyślała o Hsg jak nasienie i hormony wporzadku
    Powodzenia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 20:28

  • Yoki Przyjaciółka
    Postów: 62 78

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie udalo w 3 cyklu, nie wiem jak nie wiem kiedy staraliśmy się w owulacje ale ten cykl był bardzo dziwny. Zrobilam test z krwi w 27dc i nic, a w 34dc mialam już 2 kreski i bete 173, obecnie beta 1700

    KatWomanDo lubi tę wiadomość

    Luty 2017 - duphaston
    Luty 2018 - duphaston + badania hormonalne = PCOS
    Sierpień 2018 - duphaston + CLO
    * 1x1, 2x1, 3x1
    Grudzień 2018 - glucophage + inofem
    * wizyta u instruktorki w modelu creighton
    Luty 2019 - glucophage xr + glucophage + inofem + wiesolek + femibion 0
    Kwiecień 2019 - luteine 1x1 przez 10 dni + lamette 1x1 od 3 do 7dc
    I cykl z lamettą
    * 8 dc pecherzyk 20mm, Endo 5mm
    * 11dc owulacja, potwierdzona monitoringiem, Endo 8mm
    * 17dc progesteron 23.30
    * beta hcg <1.20 :(
    Cykl trwał 28dni
    II cykl z lamettą
    *9dc pęcherzyk 14mm, Endo 5mm
    W lewym jajniku
    *11dc pęcherzyk sie zapadł (owu nie bylo)
    Cykl trwał ok 28dni
    III cykl z lamettą tym razem 2x1
    *10dc pecherzyk 14mm i 2x po 10mm, Endo 5.5mm w prawym jajniku
    *12dc pecherzyk 17mm i 14mm, Endo 6.5mm
    *14dc potwierdzona owulacja, pecherzyk mial 22mm, Endo 8mm
    *pozostałych pęcherzyków dominujących nie stwierdzono
    *27dc beta hcg <1.20
    *34dc beta hcg 173! Jest ciąża!
    * 19 tydzień ciąży ♡
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ