Forum Starając się - ogólne Badanie progesteronu
Odpowiedz

Badanie progesteronu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kaaaszubianka Debiutantka

Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Mam problem w wytyczenie dnia w którym zrobić badanie progesteronu. Według mierzenia temperatury dzisiaj jest 6 dzień wyższych temperatur. Lekarz kazał zrobić w piątek tylko nie wiem czy to nie będzie za późno? Mam nieregularne cykle i w tym owulacja była 3 dni wcześniej niżeli mówiłam lekarzowi.Z góry dziękuję za pomoc.

Kaaaszubianka
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbyś udostępniła wykres byłoby trochę łatwiej pomóc ;)

Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    73d]6554ef7cbccf5e4c327ab51e8fe7373d.png[/url]
    To mój pierwszy wpis i tak właśnie próbuje wstawić wykres:-)

Kaaaszubianka

Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się udało?

Kaaaszubianka
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2016, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej zbadac 7-8 dni po owulce :)

Wysłany: 21 czerwca 2016, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli radzi Pani iść lepiej jutro niżeli w piątek.?

Kaaaszubianka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego