X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Badanie TSH
Odpowiedz

Badanie TSH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BBKane88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki Kochane powiedzcie mi proszę czy do samego badania TSH (kontrolnie, po zwiększeniu dawki) tabletkę (letrox) bierze się przed czy po badaniu? W internecie na różnych forach, które odwiedziłam zdania są podzielone, jedni piszą ze z tabletką inni znowu że bez tabletki. Moja endokrynolog nie mówiła mi nic na ten temat a ja przyznam szczerze, że zapomniałam zapytać. Robiąc badania zawsze brałam tabletkę przed badaniem. Pogubiłam się już w tym wszystkim i sama nie wiem jak to w końcu ma być. Może ktoś posiada sprawdzone informacje na ten temat?

    Pozdrawiam cieplutko :*

    "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
    3jgx3e3k7woencju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie po badaniu.

    BBKane88 lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie zawsze przed tabletką.

    Mona_M, BBKane88 lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • BBKane88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za szybką odpowiedź dziewczyny ;)

    Mona_M lubi tę wiadomość

    "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
    3jgx3e3k7woencju.png
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki oto problem. Z dwa lata temu zatrzymała mi się miesiączka. Lekarz wysłał na hormony no i wtedy wyszła niedoczynność 4.62 tsh a do tego bardzo poniżej normy lh i fsh oraz estradiol. Zaczęłam walczyć z tarczycą i najpierw ładnie spadała potem utrzymywała się na poziomie 2.3 2.5 a jako że lecze się teraz clostilbegytem i ruszają mi hormony i pęcherzyki to zwiększono mi dawkę euthyroxu żeby zbić z tych ponad 2 na około 1 po miesiącu miałam zrobić wynik i przed zwiększeniem było 2.3 a teraz 5.5 i ft4 0.80 czyli za mało. I mam problem endokrynolog przez tel kazała zwiększyć jeszcze więcej dawkę a gin wykrył na usg że w weekend będzie owu i kazał się starać ślę teraz idę w pon sprawdzić czy pękł pecherzyk a do tego czasu oszaleje bo nie wiem czy przy takim poziomie tsh i ft4 starania są niebezpieczne ? Najgorsze jest to że tsh było długi czas w normie a jak już zaczęły działać hormony i pojawiła się owu to zamiast się cieszyć ta poprawa to taki wynik kiepski tsh.

    3jgx3e3k6oetpx65.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ