X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne biodra w górę?
Odpowiedz

biodra w górę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każdy plemnik w naszym seksie jest na wagę życia, tyle sprzecznych rzeczy piszą na temat utrzymania w górze bioder, by ułatwić plemnikom pracę, czy ktoś coś na ten temat wie? dziś próbowałam poduszeczki wyżej i bioderka przez ponad godzinę... i mniej wypłynęło ze mnie, więc chyba jest sens. A co Wy na to?

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 28 listopada 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to mit, ale jeśli komuś to ma psychicznie pomóc to czemu nie.
    Na plemniki nie działa grawitacja.

    klz98u696p33kjce.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 28 listopada 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie nie dość ze mit to nawet lekarz mi powiedział ze z medycznego punktu widzenia nie ma to sensu, wystarczy poleżeć chwilę kilkanaście minut poprostu przytulając się do swojego faceta, zeby było miło tak poprostu...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi koleżanka mówiła, że jej ginekolog zalecił określone pozycje (misjonarska, na pieska) i właśnie biodra wyżej na poduszeczce, więc nie wiem na ile lekarz ten był obarczony stereotypowym myśleniem a na ile wśród lekarzy są sprzeczne opinie. Tak sobie myślę, że jeśli o te kilka centymetry ułatwię im drogę, to jednak pomogę... Może i na psychikę pomaga, może mi lżej, że jednak działam, a nie czekam na cud?

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 28 listopada 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOchana pewne pozycje sa zalecane jeśli lekarz widzi problem w budowie szyjki i macicy i z tym się zgodze ale jeśli jest wszystko z budową narzadów w pożądku to nie ma pozycji zalecanych kochajmy się tak by sprawiało Nam to przyjemność :)

    Saramago lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 28 listopada 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nogi w górę to podobno mit. Ale już same bioderka na poduszkę, to tak nie do końca. Ze mnie nie wypływa jak kładę dupsko na poduszkę. Znajomy ostatni mi zdradził, że dwójka dzieciątek, które mają to dzięki poduszce pod tyłek po serduszkowaniu :)

    Paulina.es lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, tonący i brzytwy się chwyta, ale pamiętam lekcje biologii o ruchach robaczkowych, które pokonują siłę grawitacji, więc można pomóc żołnierzykom w dotarciu do celu, zwłaszcza,że armia mojego męża liczna nie jest,

    MisiaMisia, Kropka0206 lubią tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 29 listopada 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dojrzała wrote:
    dokładnie, tonący i brzytwy się chwyta, ale pamiętam lekcje biologii o ruchach robaczkowych, które pokonują siłę grawitacji, więc można pomóc żołnierzykom w dotarciu do celu, zwłaszcza,że armia mojego męża liczna nie jest,

    No to może warto zwiększyć liczbę nasionek? :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robimy to, robimy, naczytałam się tu, że oooo, kilka nocek po otrzymaniu wyniku siedziałam i czytałam, czytałam, czytałam, płakać nie było kiedy, bo mojego nie chciałam dobijać i tak podałam prawdę, by nie załamał się; a jak wyjeżdża, to mam tyle obowiązków i jestem ciągle wśród ludzi, więc po co komu oglądać zapuchnięte oczy i to mnie ocaliło przed rozpaczą;
    powtórzymy badania za kilka tygodni,
    a chwilowo kwitnie szczęście małżeńskie, bo trzeba wiedzieć, że tylko siebie mamy, więc trzeba zadbać, zadbać o małżonka, gdy pierwszy ogień gaśnie i samemu trzeba dołożyć, by ciepło było, Dziecko jak się pojawi, to odejdzie w pewnym momencie...ale niechby się pojawiło, bo za rogiem już menopauza straszy...

  • Liath Przyjaciółka
    Postów: 66 37

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedyś mi ginka powiedziała że ze względu na tyłozgięcie macicy powinnam po * trzymac nogi w górze co najmniej przez 30 minut bo taka budowa powoduje że nasienie wypływa, a jak zmieniłam gina to powiedział że to bzdura bo to nic nie daje a poza tym nie mam tego tyłozgięcia :P

    oar8dqk33oflkx9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj z kolei gin mowi, ze przy tylozgieciu "pozycja biodra w gore" dziala wrecz odwrotnie. I ze napierw polezec chwile spokojnie na plecach, a potem na brzuchu, z poducha pod brzuchem, tak zeby pupa byla wyzej. I faktycznie, jak sie uzmyslowi, jak wyglada tylozgiecie, to ma to sens...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namierzyłam dla nas nowego lekarza, za kilka tygodni napiszę, jakie jest jej zdanie,zobaczymy co zrobiły suplementy w organizmie męża po 2 miesiącach.

  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest potwierdzone tyłozgięcie i też słyszałam od ginekologa zalecenie żeby leżeć przez dłuższy czas na brzuchu i że w moim przypadku "pupa i nogi w górę" absolutnie by się nie sprawdziła a mogłaby zaszkodzić (ze względu na budowę macicy)

    atdck6nlmznf5qze.png
  • _Cleo_ Ekspertka
    Postów: 142 136

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciągu minuty po wytrysku penis zaczyna się kurczyć a ścianki pochwy zamykają się za nimi i nie wypuszczają nasienia. Nasienie które się nie dostanie wypływa ( na nic się zdadzą trzymanie nóg do góry) nasienie, które nie zostało zamknięte i tak wypłynie tyle że później a te które zostało zamknięte i tak nie wypłynie nawet gdybyśmy skakały ) a trzymanie nóg w górze może utrudnić jego dostanie się dalej. Ponieważ proces przebiega tak:
    Nasienie tworzy zbiornik nasienia tężeje i staje się bardziej galaretowate,następnie plemniki zaczynają wydostawać się ze zbiornika. Szyjka macicy podczas seksu zminenia kształ i robi się podobna do trąby słonia która zanużona jest właśnie w tym zbiorniku nasienia. Trąba jest pełna śluzu.
    Poprzez zanużenie w zbiorniku nasiennym "zasysa" plemniki które powoli
    wypełniają kanaliki śluzu. Po kilku minutach szyjka się kurczy i traci
    kontakt z nasieniem odcinając plemnikom drogę do góry. Kiedy trąba się
    skurczy plemniki pozostałe w zbiorniku ulegają usunieciu na zewnątrz mniej wiecej dzieje się to w 15 minut po wytrysku, a w 40 minut po plemniki wypływają na zewnątrz tzw. I teraz nasze trzymanie nóg do góry może sprawić iż szyjka macicy nie będzie dotykać zbiornika z nasieniem i go nie zassie.

    dojrzała, KUNIAK, momo1009, Nina86 lubią tę wiadomość

    3jgxdqk3oy3a6qjc.png

    9fe67c0f15.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Cleo_ czy to samo dotyczy kobiet z tyłozgięciem macicy? Czy jest sens układać się na brzuchu?

    atdck6nlmznf5qze.png
  • kasienka236 Przyjaciółka
    Postów: 116 33

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam tyłozgięcie więc jak leżeć z nogami do góry czy na brzuszku ..;)

    kasienka236
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Cleo_ wrote:
    W ciągu minuty po wytrysku penis zaczyna się kurczyć a ścianki pochwy zamykają się za nimi i nie wypuszczają nasienia. Nasienie które się nie dostanie wypływa ( na nic się zdadzą trzymanie nóg do góry) nasienie, które nie zostało zamknięte i tak wypłynie tyle że później a te które zostało zamknięte i tak nie wypłynie nawet gdybyśmy skakały ) a trzymanie nóg w górze może utrudnić jego dostanie się dalej. Ponieważ proces przebiega tak:
    Nasienie tworzy zbiornik nasienia tężeje i staje się bardziej galaretowate,następnie plemniki zaczynają wydostawać się ze zbiornika. Szyjka macicy podczas seksu zminenia kształ i robi się podobna do trąby słonia która zanużona jest właśnie w tym zbiorniku nasienia. Trąba jest pełna śluzu.
    Poprzez zanużenie w zbiorniku nasiennym "zasysa" plemniki które powoli
    wypełniają kanaliki śluzu. Po kilku minutach szyjka się kurczy i traci
    kontakt z nasieniem odcinając plemnikom drogę do góry. Kiedy trąba się
    skurczy plemniki pozostałe w zbiorniku ulegają usunieciu na zewnątrz mniej wiecej dzieje się to w 15 minut po wytrysku, a w 40 minut po plemniki wypływają na zewnątrz tzw. I teraz nasze trzymanie nóg do góry może sprawić iż szyjka macicy nie będzie dotykać zbiornika z nasieniem i go nie zassie.
    moment, tak myślę, przecież zdjęcia w internecie pokazują w czasie owulacji otwartą szyjkę macicy,więc plemniki mają otwartą drogę; czy Koleżanka może wskazać źródło tej informacji, bo mi mąż stara się "zrobić dobrze", by uruchomić ruch szyjki macicy.( ja już taka dociekliwa jestem od zawsze)

  • Basiula30 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja twardo leżę z nogami i biodrami do góry!:) Nie wiem na ile to ma sens ale samopoczucie mam jakieś lepsze...a na pewno nie zaszkodzi nikomu:)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam tyłozgięcie i ponoć to w ogóle nie ma wpływu czy się leży na brzuchu, czy na plecach z dupką wyżej jak to się mówi. Ponoć dobry śluz łapie plemniki i tyle, co tu więcej gadać :p Ja w pierwszą ciąże po prostu zaszłam i już, nie planowałam więc nie robiłam akrobacji :) Teraz przy drugiej po latach są problemy :p

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ