X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bój jajnika i krostki pod brodawkami...
Odpowiedz

Bój jajnika i krostki pod brodawkami...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malina666 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 21 marca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Mam dość długie cykle 30-39 dni... Teraz mam 25 dzien i przez cały dzien odczywam ból lewego jajnika. Zauważyłam też krostki pod brodawkami na piersiach. Stosunek był 4 dni temu i zastanawiam się czy mogę być w ciąży mimo że dzis i wczoraj test wyszły negatywne (moze to za wczesnie?)
    Codziennie biorę kwas foliowy, od kilku dni tez odczuwam bóle głowy.
    Ktoś może coś doradzic? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4dni po owulacji to nawet do zagniezdzenia nie doszlo...a co tu mówić o pozytywnych testach!
    Jajnik boli po owulacji- ma prawo.
    Objawy ciazowe wystepuja po terminie miesiaczki najwczesniej...testy tak samo w dniu spodiewanej miesiaczki ...jedynie beta moze wyjsc wczesniej - ale nie musi.
    Rada: cierpliwie czekac.

  • Malina666 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 21 marca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje, chyba za bardzo się nakręcam ale przyznam że nigdy mnie tak dziwnie nie bolało podbrzusze.... zawsze mam bóle od 1dnia okresu, a teraz jest ok 2 tyg przed okresem... tak więc czekam :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ