X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ból jajnika :(
Odpowiedz

ból jajnika :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.na samym poczatku odrazu napisze ze jestem juz zarejestrowana u ginekologa ale wizyta dopiero za dwa tygodnie,wiec pisze do was moze któras z was miała taka sytuacje. ok 6 dni boli mnie lewy jajnik przy czynnosciach w toalecie, podczas sexu niekiedy i fizycznym jestem juz po owulacji wiec niewiem skad ten ból piersi tez mnie bolą przy dotyku lekkim,śluz mam biały praktycznie jak jogurt :/ a u męża pojawiły sie czerwone krostki na napletku :/ czy to zapalenia ?moze któras z was zna te objawy?

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kim88 wrote:
    witam.na samym poczatku odrazu napisze ze jestem juz zarejestrowana u ginekologa ale wizyta dopiero za dwa tygodnie,wiec pisze do was moze któras z was miała taka sytuacje. ok 6 dni boli mnie lewy jajnik przy czynnosciach w toalecie, podczas sexu niekiedy i fizycznym jestem juz po owulacji wiec niewiem skad ten ból piersi tez mnie bolą przy dotyku lekkim,śluz mam biały praktycznie jak jogurt :/ a u męża pojawiły sie czerwone krostki na napletku :/ czy to zapalenia ?moze któras z was zna te objawy?
    Tak na pewno to zapalenie oboje musicie dostać antybiotyk i brać go w tym samym czasie. Co do rodzaju zapalenia musi się wypowiedzieć ginekolog. Trochę długo dwa tygodnie, ja bym wyjaśniła przez telefon o co chodzi i poprosiła o przyspieszenie wizyty :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mówiłam ale ma za duzo wizyt :( ból podczas stosnku nie dowytrzymania mężowi krostki juz znikaja tak twierdzi :/ ale nadal ma

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaraj się dostać do innego ginekologa, tutaj niezbędny będzie zapewne antybiotyk dla Ciebie i dla męża a w dwa tygodnie spawa może się znacznie pogorszyć.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    postaram sie umuwic do innego ginekologa niegdy tak nie miałam wiec sie wystraszyłam mam nadzieje ze to nic powaznego piersi juz mnie bolą cały cykl:/

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kim88 wrote:
    postaram sie umuwic do innego ginekologa niegdy tak nie miałam wiec sie wystraszyłam mam nadzieje ze to nic powaznego piersi juz mnie bolą cały cykl:/
    Jeśli jest szybko leczone to będzie nic poważnego, ale nie leczone tak jak pisze livia sprawa na pewno się pogorszy nie ma na co czekać!

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kim88 a skad wiesz ze jestes juz po owulacji? Lukam na Twoj wykres ale na nim nie widac nawet w jakiej fazie jestes - sa skoki temperatur. Może jestes przed owulacja.
    Ale co do krostek meża to juz bym sugerowała ze może to byc infekcja grzybicza lub bakteryjna. Ale nic sie nie martw, dostaniecie leki i wszystko wroci do normy. Uszy do góry :)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma się co bać, infekcje się zdarzają, ale nie wolno bagatelizować, bo można dostać nadżerki- jak ja :/

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys nadżerke niestety tez mam :( ale wiele dziewczyn ma

  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u ginekologa okazało się ze mam zapalenie przepisał mi antybiotyk kurczę ale dziwi mnie to że nie zrobił usg a na reakcję bólu piersi nie zareagował tempka popołudniowa to 37,5. Może wiecie jaką tempka jest przy zapaleniach??

  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podwyższona, ale u każdej kobiety jest ona inna, ja mam wyjściową w granicach 36,3-36,6 a w II fazie około 36,8-37. musi być widoczny skok. ale temperaturę mierzy się rano, bo w dzień przy wszystkich czynnościach temperatura się podnosi. W którym jesteś dniu cyklu? Jak blisko @ to może warto zrobić test, lekarz na USG i tak by nie potwierdził ciąży, ewentualnie w jakiej fazie cyklu jesteś i jak wyglądają jajniki. Ale i to w drugiej fazie jest dwuznaczne bo i zwiastuje @ i ciążę.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kim88 no i co, nic nie robisz z tą nadżerką? ja sobie wymroziłam, bo już miałam III grupę cytologii...(jako 18stolatka) zbiłam grupę do II i wymroziłam i mam spokój. Głupie gadanie, że trzeba czekać do porodu, a ja ledwo kończyłam szkołę średnią, a kto mi da pewność, że teraz szybko zajdę...Może lepiej czekać aż będzie nowotwór?..Zacofani lekarze- spotkałam paru takich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 18:23

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mają wypalac nadzerke w nowym roku mam grupę ll

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam wypalaną z 8 lat temu i myślałam, że byłam jedną z ostatnich i teraz się już tylko mrozi

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nadzerke mialam wykryta juz na pierwszym badaniu ginekologicznym (tez jako nastolatka) i od tamtej pory ona nadal jest... czesto sa nawroty infekcji bakteryjnych, a lekarze tez odradzali robic z nia cokolwiek, bo nie rodzilam. Ale rozne sa opinie i wlasnie tez sama sie zastanawiam nad wymrozeniem, tyle lat juz to mam... ponoc po mrozeniu nie ma takich problemow jesli chodzi o porod... <3 ja mialam grupy na przemian raz II, a raz III i tak w kolko...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 20:04

  • barbi Nowa
    Postów: 4 15

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, a mnie boli lewy jajnik praktycznie przez caly czas od kilku miesiecy. Wlasciwie jest to takie klucie czasem prawie niewyczuwalne a niekiedy dokuczliwe. Nie wiem co moze oznaczac. Niedawno robilam cytologie i wyszla ok. Teraz sie zastanawiam czy badanie ginekologiczne i cytologia moga wykazac np. torbiele na jajnikach czy do tego potrzebne jest dodatkowe badanie? Mam wizyte u gina w przyszlym tygodniu i troche sie martwie. Poza tym od 3 miesiecy staramy sie o dziecko i nic.
    Wyczytalam ze lekko bolace jajniki oznaczaja ze pracuja i wszystko w normie, ale na innych stronach bolace jajniki nie zawsze oznaczaja cos dobrego. Dziwi mnie bo cytologia powinna byla cos wykazac gdyby bylo cos nie tak zwlaszcza ze robilam ja 2 razy w krotkim czasie u innych ginekologow zeby wykluczyc pomylke.

    barbi
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbi wrote:
    Czesc dziewczyny, a mnie boli lewy jajnik praktycznie przez caly czas od kilku miesiecy. Wlasciwie jest to takie klucie czasem prawie niewyczuwalne a niekiedy dokuczliwe. Nie wiem co moze oznaczac. Niedawno robilam cytologie i wyszla ok. Teraz sie zastanawiam czy badanie ginekologiczne i cytologia moga wykazac np. torbiele na jajnikach czy do tego potrzebne jest dodatkowe badanie? Mam wizyte u gina w przyszlym tygodniu i troche sie martwie. Poza tym od 3 miesiecy staramy sie o dziecko i nic.
    Wyczytalam ze lekko bolace jajniki oznaczaja ze pracuja i wszystko w normie, ale na innych stronach bolace jajniki nie zawsze oznaczaja cos dobrego. Dziwi mnie bo cytologia powinna byla cos wykazac gdyby bylo cos nie tak zwlaszcza ze robilam ja 2 razy w krotkim czasie u innych ginekologow zeby wykluczyc pomylke.
    Barbi, myślę, że USG powinno wykryć ewentualne nieprawidłowości? Kiedy miałaś robione?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ