X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bol piersi
Odpowiedz

Bol piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj robilam test ciazowy- wynik negatywny, bo myslalam, ze moze zaszlam przed @. od 28.01 do 01.02 mialam @ , ostatni stosunke mialam 3.02. A od dzisiaj tj. 05.02 bola mnie piersi, sa takie nabrzmiale i jakby mnie wrecz palily. Dodam, ze nawet przed @ i w jej trakcie mnie nie bola. pomozcie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wiem, ale ciagle czuje sie tutaj nowa, zalozylam watek, a potem nie moglam go odszukac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktos cos podpowie ?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela78 wrote:
    Ktos cos podpowie ?
    Ja niestety nie pomogę bo nie wiem co to może być ale na pewno ktoś tutaj zaglądnie i coś Ci doradzi jak nie dziś to jutro lub pojutrze... tylko cierpliwości bo każda z nas wchodzi na forum jak ma czas a po drugie kto nie zna problemu to się nie odzywa bo nie wie co doradzić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2014, 20:26

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpisalam ci na drugim watku, masz mozliwosc zbadania prolaktyny? czasami zbyt wysoka moze dawac wlasnie takie objawy, mialas jakies strey ostatnio?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ