X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brązowe plamienia w ciąży
Odpowiedz

Brązowe plamienia w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 25 maja 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 6tc, dzisiaj dostałam lekkie brązowe plamienia, skąpe i już panikuje. Lekarz mnie nie przyjął stwierdził,ze to normalne i przepisał progesteron dopochowo jedna tabletkę dziennie. Czy któraś z Was tak miała i wszystko było dobrze? Jestem po 2 ciążach biochemicznych i trochę wariuje.

  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 25 maja 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo wszystko jechałabym do lekarza. Żadnego plamienia nie należy lekceważyć.

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 25 maja 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza, dał mi tylko receptę na progesteron i stwierdził ze brązowe lekkie plamienie to normalne a w szpitalu stwierdzili, ze mnie nie przyjmą jak tam pojechałam i ze mam się skontaktować z moim lekarzem

  • AnnWer Autorytet
    Postów: 294 286

    Wysłany: 26 maja 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 7t+2 wg om (USG młodsze) i też mam plamienia niewielkie brązowe, ale nie codziennie. I zazwyczaj w tym danym dniu zobaczę tylko raz w ciągu dnia przy podtarciu. Lekarz nawet zobaczył to na wzierniku i powiedział żeby się kompletnie tym nie przejmować. Duphaston brałam, a teraz mam luteinę dopochwową.

    relgh371eque54k9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starałam się prawie 4 lata, u mnie tez jedna ciąża biochemiczna. Teraz jestem 10+5 i tez czasami dostaje brazowe plamienie, raz mocniejsze raz słabsze. Jak dostanę to już trzyma mnie z 2 dni ale z dzidzia jest wszystko w porządku. Lekarz mówi ze to może od heparyny i acardu ;)

  • MyŚliwa Autorytet
    Postów: 1197 2035

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam znajomą, która przez całą ciążę miała plamienia mniej więcej wtedy, gdy występowałaby u niej miesiączka (czyli pojawiały się dość cyklicznie, co 4 tygodnie). Dzieciak urodził się zdrowy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ