Forum Starając się - ogólne Choroba, gorączka/stan podgorączkowy, antybiotyk
Odpowiedz

Choroba, gorączka/stan podgorączkowy, antybiotyk

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • aisak95 Znajoma
  Postów: 16 2

  Wysłany: 18 lutego 2017, 10:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam Was wszystkie staraczki i te, które starać się już nie muszą (gratuluję :)).

  Mam problem. Niestety w tym cyklu dopadło mnie choróbsko :( Lekarz przepisał mi syrop na gardło no i niestety antybiotyk (+osłona oczywiście). Z reguły mam niskie temperatury, a podczas choroby moja temp skoczyła na ponad 37 (stan podgorączkowy). Taka temp utrzymywała się przez 2 dni i też czułam, że mam podwyższoną temperaturę. Po 2 dniach, samopoczucie polepszyło się, temp spadła do 36,36 a następny dzień 36,18. Mam troszkę problem z tymi temperaturami, bo gdy nie potraktuje pierwszej niższej temperatury jako ignorowana, ovu zaznacza mi od razu wystąpienie owulacji. Wg śluzu, owulacja powinna wystąpić dziś/jutro. Pomóżcie, jak mam interpretować te temperatury i jak je zaznaczyć na wykresie?

  Zastanawiam się też (nie znalazłam nigdzie takiego wątku, myślę, że nie jedna z nas (staraczek) znajdzie się kiedyś w takiej sytuacji jak ja) czy udało się którejś z Was zajść w ciążę pomimo choroby (przeziębienia) i ew. antybiotyku, co jest równoznaczne z osłabieniem organizmu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego