X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Choroba, gorączka/stan podgorączkowy, antybiotyk
Odpowiedz

Choroba, gorączka/stan podgorączkowy, antybiotyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aisak95 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie staraczki i te, które starać się już nie muszą (gratuluję :)).

    Mam problem. Niestety w tym cyklu dopadło mnie choróbsko :( Lekarz przepisał mi syrop na gardło no i niestety antybiotyk (+osłona oczywiście). Z reguły mam niskie temperatury, a podczas choroby moja temp skoczyła na ponad 37 (stan podgorączkowy). Taka temp utrzymywała się przez 2 dni i też czułam, że mam podwyższoną temperaturę. Po 2 dniach, samopoczucie polepszyło się, temp spadła do 36,36 a następny dzień 36,18. Mam troszkę problem z tymi temperaturami, bo gdy nie potraktuje pierwszej niższej temperatury jako ignorowana, ovu zaznacza mi od razu wystąpienie owulacji. Wg śluzu, owulacja powinna wystąpić dziś/jutro. Pomóżcie, jak mam interpretować te temperatury i jak je zaznaczyć na wykresie?

    Zastanawiam się też (nie znalazłam nigdzie takiego wątku, myślę, że nie jedna z nas (staraczek) znajdzie się kiedyś w takiej sytuacji jak ja) czy udało się którejś z Was zajść w ciążę pomimo choroby (przeziębienia) i ew. antybiotyku, co jest równoznaczne z osłabieniem organizmu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ