X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chromatyna plemnikowa
Odpowiedz

Chromatyna plemnikowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Thecityneversleeps Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !
    Pomóżcie..jestem po 3 poronieniach, jestem przebadana na wszystkie strony, poronienia występowały w trakcie pierwszych 7 tygodni ciąży. Dopiero po 3 poronieniu zbadaliśmy nasienie męża. I niestety wyszła chromatyna na poziomie 30 %. Zaczal suplemnetowac się PROFERTILEM. Po 3 mcach spadła do 18%. A teraz, po kolejnych 3 mcach wzrosła do 20%. Tracę nadzieję, bo wiem że chromatyna może odgrywać bardzo dużą role w moich poronieniach :( co możemy więcej zrobić? Mąż zdrowo je, nie ma nadwagi, uprawia sport, kariotypy mamy okej...tracę nadzieję;( dodatkowo wyszło Mu w ostatnim badaniu ilość prawidłowych plemnikow na poziomie 2 %. Norma od 4%...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ