X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chudzinki starające się...:)
Odpowiedz

Chudzinki starające się...:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu dziewczyny "minus size" starające się? :) Tutaj możemy się wygadać, pogadać o problemach związanych z wagą i staraniem się. Ja przy wzroście 163 cm ważę 40-43 kg i przy prawidłowych wynikach krwi, badaniach hormonalnych, w miarę dobrych wynikach nasienia męża staram się już 10 miesiąc bezowocnie....Czy ma związek niska waga z bezskutecznymi staraniami? Mam nadzieje że nie jestem sama z takim problemem..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2014, 20:22

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy sie nadaje do tego watku ale co tam.. ja mam 164 cm i waga 48 ale podczas stresu wahania tarczycy spada. Nie wiem czy to ma wplyw kochana szczerze jakos sie nigdy nie zastanawialam nad tym musze zapytac gina z ciekawosci...

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuję się do Was :) ja waże 49 kg przy wzroście 165. W sumie nie wiem czy waga ma wpływ. Mam koleżankę z pracy, 5 kg lżejszą ode mnie a 2 tyg temu urodziła. Więc ciężko coś mówić na ten temat.

    Tak poza tym byłam w ciąży ale Fasolce przestało bić serduszko :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2014, 20:33

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ciezko cos na ten temat powiedziec skoro znamy przypadki chudzin ktore zaciazyly. Mysle,ze moze miec to wplyw przy nieregularnych cyklach i problemach hormonalnych.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś usłyszałam, że będę miała problem z zajściem w ciążę, bo jestem chuda. 167 cm i 47 kg w szczytowej formie. Staram się 12 cykl, miesiączki regularne.
    Znajoma powiedziała mi, ze ona też długo się starała, ale zaszła wtedy gdy przytyła 4 kg.

    Ale znam też przypadki chudzin jak ja, że mają dwójkę dzieci, więc to chyba ciężko uogólnić...

  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ślubem ważyłam 46 przy wzroście 168. Teraz po 9 miesiącach od slubu waże 52. Wiec duzo przybrałam a zawsze miałam z tym problemy. No ale co z tego skoro fasolki nadal nie ma:(

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisze sie waga 47 kg przy wzroście 160. Ogólnie drobna jestem. Ale właśnie hormony i cykle wszystko w normie. Staram sie 7 cykli i czuje ze 8 tez bedzie. Mój gin powiedział ze moze być problem z zajściem ze względu na wagę. Moze cos w tym jest?? Ale znam laski chudsze i mające juz nawet 2 dzieciątek.

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 3 marca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja mam 172 i moja waga 49-50 kg i jestem w ciazy wiec mysle ze raczej waga niema wiekszego znaczenia.

    marta
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 3 marca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny glowa do gory!! ja mam 169 cm i 50 kg i jestem w trzeciej ciazy, choc niestety ostatnia ciaże stracilam :( mam nadzieje ze tym razem uda mi sie donosic kompana dla starszego synka :-)
    ja mysle ze waga tu nie ma nic do rzeczy.
    w pierwsza ciąże zaszlam w drugim cyklu, w drugą ciąże w pierwszym cyklu,a teraz dopiero w ósmym :-)
    pozdrawiam!!

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 4 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dziewczyny glowa do gory!! ja mam 169 cm i 50 kg i jestem w trzeciej ciazy, choc niestety ostatnia ciaże stracilam :( mam nadzieje ze tym razem uda mi sie donosic kompana dla starszego synka :-)
    ja mysle ze waga tu nie ma nic do rzeczy.
    w pierwsza ciąże zaszlam w drugim cyklu, w drugą ciąże w pierwszym cyklu,a teraz dopiero w ósmym :-)
    pozdrawiam!!

    Karmelek gratulacje z całego serduszka!
    I dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka :)

    Oby już wszystko było dobrze.
    Pozdrawiam :)

    karmelek lubi tę wiadomość

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ