X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciągły ból brzucha
Odpowiedz

Ciągły ból brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • adaska Autorytet
    Postów: 4053 3025

    Wysłany: 18 maja 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.

    Ostatnia miesiączke miałam 28 kwietnia. 4 dni i po krzyku. Starania o maluszka odłożyliśmy ze względu na nasz ślub. Nie ukrywam, że kochaliśmy się bez antykoncepcji, stosunek przerywany. 9 maja mialam pobierana krew i robione badania hormonalne. Wszystko wskazywało na owulacje. Ogólnie wyniki książkowo. Od soboty (12 maja) bolą mnie jajniki i całe podbrzusze ( które z resztą jest jakby trochę opuchnięte). Ból jest silny, taki jak przy @ ale z czasem przechodzi.
    Dzisiaj złapał mnie tak bardzo, że było mi niedobrze, nie mogłam chodzić ani leżeć i wszystko promieniowalo do krzyża. Ciagle jest mi mokro. Wydzielina jest sniezno biała, wodnista, nie jest lepka. Nic nie swędzi i nie piecze. Moje pytanie jest następujące.
    Czy któraś z Was miała coś takiego? Powinnam się martwić i umawiać się do gina?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2018, 23:33

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️

    atdc2n0aq1xoxowf.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie długie masz cykle? Z moich obliczeń wynika, że dzisiaj masz 22 dc, więc na test ciążowy raczej za wcześnie (chyba, że masz bardzo krótkie cykle). Taki śluz i ból podbrzusza i jajników miałam w cyklu, w którym zaszłam w ciąże, aczkolwiek nie bolało mnie aż tak jak opisujesz. Zawsze możesz się umówić do ginekologa, jeśli się niepokoisz. Niestety bez badań, nikt Ci nie powie, czy to coś poważnego. Niektóre kobiety miewają takie bóle i dla nich to normalne, u innych to wynik jakichś problemów zdrowotnych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 12:47

    adaska lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • adaska Autorytet
    Postów: 4053 3025

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Jakie długie masz cykle? Z moich obliczeń wynika, że dzisiaj masz 22 dc, więc na test ciążowy raczej za wcześnie (chyba, że masz bardzo krótkie cykle). Taki śluz i ból podbrzusza i jajników miałam w cyklu, w którym zaszłam w ciąże, aczkolwiek nie bolało mnie aż tak jak opisujesz. Zawsze możesz się umówić do ginekologa, jeśli się niepokoisz. Niestety bez badań, nikt Ci nie powie, czy to coś poważnego. Niektóre kobiety miewają takie bóle i dla nich to normalne, u innych to wynik jakichś problemów zdrowotnych.

    U mnie cykle trwają 28 dni max 30. Niestety 2 miesiące temu miałam wywołana miesiczke (ponad 40 dni trwał cykl z powodu braku owulacji). W zeszłym miesiącu (ostatni cykl) spóźnił się 5 dni.
    Porównuje ten ból to tego, który kiedyś miałam podczas owulacji. Ale teraz mam go po owulacji. Trwa do dzisiaj aczkolwiek nie jest już silny. Nie mam żadnych innych objawów. No może czasami mnie zemdli. Brzuszek jakby wzdety ale ani wzdec ani zapaść nie mam. A mokro jak było tak jest. Jutro będę dzwonić do lekarza żeby umówić się na wizytę. Może wykona mi USG. Dodam jeszcze że w niedzielę i poniedziałek (13, 14 maja) miałam lekką biegunkę

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️

    atdc2n0aq1xoxowf.png
  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 20 maja 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moga byc objawy ciązowe, ale tez moze to byc jakas inna dolegliwosc, wiec zdecydowanie idz do lekarza, im szybciej tym lepiej

  • adaska Autorytet
    Postów: 4053 3025

    Wysłany: 21 maja 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dziękuję pięknie za odpowiedzi :)

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️

    atdc2n0aq1xoxowf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ