X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cialko zolte na USG w 23 dniu cyklu i nadal brak miesiaczki...
Odpowiedz

Cialko zolte na USG w 23 dniu cyklu i nadal brak miesiaczki...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiak85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich,
    Od 1 wrzesnia odstawilam tabletki antykoncepcyjne po kilku latach ich brania (odstawilam zeby zobaczyc czy to nie one sa przyczyna tego, ze nie moge schudnac). Te kilka cykli od tamtej pory mialam jak w zegarku, 28 dni. Ostatnia miesiaczka byla 30 listopada 2016.
    22 grudnia bylam na wizycie kontrolnej u ginekologa, na ktorej pani doktor zrobila mi kontrolne usg transvaginalne. Powiedziala, ze widac, ze jestem tuz przed okresem i ze widzi piekne ciako zolte i ze mialam piekna owulacje.
    Mniej wiecej ok 14-15 grudnia kochalam sie z chlopakiem, ale ze nie jestesmy przyzwyczajeni do gumek to jakos srednio nam idzie i niestety gumka spadla (ale nie mam pojecia kiedy, czy w trakcie czy jak schodzilam) no i mialam troche ubrudzony sperma srom (nie wiem czy cokolwiek bylo w srodku, ciezko mi powiedziec).
    Chcialabym zapytac o to, czy jesli ginekolog w 22 dniu cyklu widziala na USG cialko zolte, a jest juz 32 dzien to czy nie powinnam dostac juz miesiaczki?
    Wiem, ze spoznia sie dopiero 3 dni, ale troche mnie to dziwi skoro 9 dni temu "wygladalo" wszystko jak tuz przed okresem.
    Chyba nie jest mozliwe, ze zaszlam w ciaze, a mimo to bylo dokladnie widac cialko zolte?
    Moze to po prostu naturalne przesuniecie albo wynik stresu, jaki mialam w okresie swiatecznym? Brzuch od wczoraj boli mnie jak na miesiaczke, a mimo to jej brak.
    Nie panikuje, po prostu zaczelam sie nad tym zastanawiac...
    i tak z ciekawosci: czy w ogole mozliwe jest, zeby zajsc w ciaze jesli partner nie konczy w srodku i sperma byla tylko z brzegu wejsciq do pochwy?
    Dziekuje i pozdrawiam,
    Gosia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2016, 18:50

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie polecam zrobić test ciążowy-tak dla lepszego samopoczucia, będziesz miała mniej stresów .A jeżeli chodzi o samą możliwość zajscia w ciąże w Twoim wypadku jest to mało prawdopodobne.Wiem,że zdarzają sie takie przypadki,ale tak jak wyżej napisała edka85 w praktyce malutko prawdopodobne .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ