Forum Starając się - ogólne Cipronex - pytanie
Odpowiedz

Cipronex - pytanie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Magdaa21 Autorytet
  Postów: 2699 842

  Wysłany: 27 lutego 2018, 07:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie martw się! To najgorsze, chociaż wiem że łatwo mówić.. Jak u mnie okaże się dziś ze jestem w ciąży to pewnie też będę przeżywać..

  f2w3vfxmauvbnxib.png

  h84fo7es2agfr4kh.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 lutego 2018, 07:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny weźcie się nie nakręcajcie. Kilka razy w ciągu życia brałam Cipronex, to po prostu antybiotyk, wiadomo że te nie są obojętne dla zdrowia ale bardziej niebezpieczne są nieleczone infekcje.
  Co do Furagin to jest to o tyle specyficzny lek, że działa tylko na E.Coli i ewentualnie E.faecalis a przecież nie każda infekcja to akurat te dwa patogeny. Na inne bakterie nie działa.

  Cukierkowa lubi tę wiadomość

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 2 marca 2018, 18:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:10

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ