Forum Starając się - ogólne Cipronex - pytanie
Odpowiedz

Cipronex - pytanie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Magdaa21 Autorytet
  Postów: 2699 842

  Wysłany: 27 lutego 2018, 07:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie martw się! To najgorsze, chociaż wiem że łatwo mówić.. Jak u mnie okaże się dziś ze jestem w ciąży to pewnie też będę przeżywać..

  f2w3vfxmauvbnxib.png

  h84fo7es2agfr4kh.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 lutego 2018, 07:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny weźcie się nie nakręcajcie. Kilka razy w ciągu życia brałam Cipronex, to po prostu antybiotyk, wiadomo że te nie są obojętne dla zdrowia ale bardziej niebezpieczne są nieleczone infekcje.
  Co do Furagin to jest to o tyle specyficzny lek, że działa tylko na E.Coli i ewentualnie E.faecalis a przecież nie każda infekcja to akurat te dwa patogeny. Na inne bakterie nie działa.

  Cukierkowa lubi tę wiadomość

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 2 marca 2018, 18:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:10

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego