Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Cipronex - pytanie
Odpowiedz

Cipronex - pytanie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Magdaa21 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2018, 07:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się! To najgorsze, chociaż wiem że łatwo mówić.. Jak u mnie okaże się dziś ze jestem w ciąży to pewnie też będę przeżywać..

f2w3vfxmauvbnxib.png

h84fo7es2agfr4kh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2018, 07:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny weźcie się nie nakręcajcie. Kilka razy w ciągu życia brałam Cipronex, to po prostu antybiotyk, wiadomo że te nie są obojętne dla zdrowia ale bardziej niebezpieczne są nieleczone infekcje.
    Co do Furagin to jest to o tyle specyficzny lek, że działa tylko na E.Coli i ewentualnie E.faecalis a przecież nie każda infekcja to akurat te dwa patogeny. Na inne bakterie nie działa.

Cukierkowa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 marca 2018, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:10

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego