Forum Starając się - ogólne Clo+ gonal na niepekajace pecherzyki ma sens?
Odpowiedz

Clo+ gonal na niepekajace pecherzyki ma sens?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kwiatek12 Przyjaciółka

Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny mam pytanie. Moim problemem sa niepekajace pecherzyki.reszta wynikow plus nasienie w porzadku. Naturalnie mam jeden ktory urosnie do ok. 25 mm i przeksztalca sie w torbiel. Wiec lekarz kazal mi zrobic Pierwszy cykl clo+ovitrelle- wynik 3 pecherzyki ok. 22mm niestety nie pekly mimo ovitrelle/ potwierdzone monitoringiem/. Kolejny cykl clo+ gonal.. no i wlasnie a co z pekaniem?nie zapytalam dzisiaj na wizycie bo myslalam ze gonal dostane zamiast ovitrelle na pekanie. A to chyba dziala tak samo jak clo na stymulacje?! Ale kurcze po co ? Skoro ja hoduje sama naturalnie, po clo mam 3 wiec po co ten gonal w moim przypadku? Macie doswiadczenie? Prosze o pomoc

5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png

Clo+ ovitrelle
  • Beti82 Autorytet

Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek ile ovitrelle mialas ? 1 zastrzyk? Moze potrzeba 2

w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Selina Autorytet

Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam podobnie jak Beti, zamiast ładować tyle stymulacji to może trzeba dać 2 zastrzyki. Jeśli nie 2x Ovi to może być np.Gonapeptyl+Ovi. Jednak nie wiemy co lekarz ma na myśli i czemu takie leczenie Ci zapisał, możesz dopytać czemu

Koniec starań
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego