Forum Starając się - ogólne Clo+ gonal na niepekajace pecherzyki ma sens?
Odpowiedz

Clo+ gonal na niepekajace pecherzyki ma sens?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kwiatek12 Przyjaciółka

Wysłany: 28 stycznia, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny mam pytanie. Moim problemem sa niepekajace pecherzyki.reszta wynikow plus nasienie w porzadku. Naturalnie mam jeden ktory urosnie do ok. 25 mm i przeksztalca sie w torbiel. Wiec lekarz kazal mi zrobic Pierwszy cykl clo+ovitrelle- wynik 3 pecherzyki ok. 22mm niestety nie pekly mimo ovitrelle/ potwierdzone monitoringiem/. Kolejny cykl clo+ gonal.. no i wlasnie a co z pekaniem?nie zapytalam dzisiaj na wizycie bo myslalam ze gonal dostane zamiast ovitrelle na pekanie. A to chyba dziala tak samo jak clo na stymulacje?! Ale kurcze po co ? Skoro ja hoduje sama naturalnie, po clo mam 3 wiec po co ten gonal w moim przypadku? Macie doswiadczenie? Prosze o pomoc

5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png

Clo+ ovitrelle
  • Beti82 Autorytet

Wysłany: 28 stycznia, 14:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek ile ovitrelle mialas ? 1 zastrzyk? Moze potrzeba 2

PAI-1 4G-homo,MTHFR 1298AC-hetero
  • Selina Autorytet

Wysłany: 28 stycznia, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam podobnie jak Beti, zamiast ładować tyle stymulacji to może trzeba dać 2 zastrzyki. Jeśli nie 2x Ovi to może być np.Gonapeptyl+Ovi. Jednak nie wiemy co lekarz ma na myśli i czemu takie leczenie Ci zapisał, możesz dopytać czemu

Koniec starań

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)