X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co się stało z pęcherzykiem?
Odpowiedz

Co się stało z pęcherzykiem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiącu miałam podchodzić do inseminacji. Lekarz zadecydował o wcześniejszej stymulacji clo. W ten oto sposob w 10dc wyhodowałam 20mm pęcherzyk. Moje zdziwienie nie miało końca, nie byliśmy na to gotowi. Wzięłam ovitrelle na pekniecie tego pęcherzyka, jednocześnie rezygnując w tym cyklu z iui. Z powodu różnych wydarzeń w życiu i za dużego stresu. Dzisiaj tzn. 13dc byłam sprawdzić czy owulacja się odbyła na co inny lekarz stwierdził, że nie ma tamtego pęcherzykam jest inny o wielkości 14mm i że owulacja dopiero będzie. Co mogło się stać z tamtym pęcherzykiem? Gdzie on się podział? Ja już zgłupiałam.

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mógł pęknąć i będziesz miała 2 szanse na zapłodnienie. Ewentualnie pierwszy lekarz dokonał błędnego pomiaru.

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szamanka91 wrote:
    Mógł pęknąć i będziesz miała 2 szanse na zapłodnienie. Ewentualnie pierwszy lekarz dokonał błędnego pomiaru.
    Dzięki za odpowiedź. Wczoraj po wyjściu z gabinetu za namową lekarza zrobiłam badanie progesteronu powtorze za parę dni bo wynik wyszedł 2ng/ml czyli tak jakby już była owulacja, napewno nie faza folikularna.

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam ponownie zbadać progesteron zakładam że to taki 8d po owulacji i wynik 18.3ng/ml.
    Normy lab :
    Folikularna. 0. 0 -0.03
    Lutealna 1.2-15.9
    I jak tu nie nabrać sobie do głowy.

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ