X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czesc. Czy ktoś mógłby mi doradzić?
Odpowiedz

Czesc. Czy ktoś mógłby mi doradzić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 136

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martysia1998 wrote:
    Nie znacie fajnego mężczyzny? ;)
    Martysia1998, rozumiem że możesz być zdesperowana, bo chcesz mieć dziecko, czujesz duży instynkt macierzyński ale nic na siłę... Najlepiej poszukaj wśród znajomych znajomych. Zawsze bd miała wstępna opinie koleżanki na temat danego mężczyzny, jaki jest, czy jest odpowiedzialny itd.

    Spuromix lubi tę wiadomość

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To że chcesz mieć dziecko, nie oznacza że jesteś na nie jeszcze gotowa, zwlaszcza widząc jak probujesz w myślę ze mocno nie przemyślany sposób do tego celu dążyć... Na wszystko w życiu jest właściwe miejsce i czas i tak jak koleżanka napisała wyżej, nic na siłę, nie ma co tego desperscko przyspieszać. Tym bardziej że dziecko powinna powstac z miłości dwojga ludzi, nie z układu, bo na dluzsza metę taki układ nic dobrego to nie przyniesie ani dla Ciebie ani dla dziecka. Daj sobie czas, poczekaj aż twoje zycie się rozwinie i wejdzie na wlasciwe tory i wtedy powodzenia :)

    Spuromix lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 951 723

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martysia1998 wrote:
    Nie znacie fajnego mężczyzny? ;)
    Znam... Jest moim mężem idealny do roli ojca, kochający, troskliwy, odpowiedzialny, zabawny, inteligentny
    Ale nie oddam...
    Polecam opuścić to forum, to nie jest portal randkowy. W taki sposób nie znajdziesz dawcy spermy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2020, 10:03

    Niereanimuj , Mowe, luśka18, Ania81, a.kaczm1998 , VianEthel2 lubią tę wiadomość

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ