Forum Starając się - ogólne Czy ovufrend wyznacza prawidłowo owulacje i długość cykli czy zawodzi? Debata :-)
Odpowiedz

Czy ovufrend wyznacza prawidłowo owulacje i długość cykli czy zawodzi? Debata :-)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka

Wysłany: 2 marca 2017, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę piszcie czy pokrywa wam się owulacja i długość cykli z ovufrend??? Czy ona prawidłowo wskazuje :-)

Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • CarPer Autorytet

Wysłany: 3 marca 2017, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zalezy jaka średnia swoich cykli wpisałaś. Na początku przy rejestracji była opcja wyboru długości cykli. Aby ja dokładnie obliczyć trzeba znać dokładnie daty ostatnich 6 @ i wyciągnięta z nich srednia jest długością Twojego cyklu... oczywiscie przy w miarę regularnych cyklach.

Ja na przykład zaczynałam od 25 dni po roku staran cykle przedłużyły sie do 28 i tym samym aby owufriend wyznaczył Ci dobra długość cyklu musisz to zmienic w ustawieniach. Zmienic z 25 na 28 dni. Bo jesli tego nie zmienisz to bedzie ciagle zaznaczał cykl 25 dniowy.

A owulacje wyznaczy Ci na podstawie temperatury i ewentualnych testow. O ile sprawdzasz...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 08:15

w57vrjjg24io0u2h.png
  • Marzena1988 Koleżanka

Wysłany: 3 marca 2017, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wiem alcze czy wam to się sprawdza wyznaczanie ovufrend?

Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 3 marca 2017, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie parę razy sie pomylil:) najbardziej wiarygodna była temperatura zawsze mi sie zgadzał termin okresu a czasami ovu przestawiall owu na podstawie szyjki i bylo zle:)

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego