X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy ovufrend wyznacza prawidłowo owulacje i długość cykli czy zawodzi? Debata :-)
Odpowiedz

Czy ovufrend wyznacza prawidłowo owulacje i długość cykli czy zawodzi? Debata :-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę piszcie czy pokrywa wam się owulacja i długość cykli z ovufrend??? Czy ona prawidłowo wskazuje :-)

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 3 marca 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zalezy jaka średnia swoich cykli wpisałaś. Na początku przy rejestracji była opcja wyboru długości cykli. Aby ja dokładnie obliczyć trzeba znać dokładnie daty ostatnich 6 @ i wyciągnięta z nich srednia jest długością Twojego cyklu... oczywiscie przy w miarę regularnych cyklach.

    Ja na przykład zaczynałam od 25 dni po roku staran cykle przedłużyły sie do 28 i tym samym aby owufriend wyznaczył Ci dobra długość cyklu musisz to zmienic w ustawieniach. Zmienic z 25 na 28 dni. Bo jesli tego nie zmienisz to bedzie ciagle zaznaczał cykl 25 dniowy.

    A owulacje wyznaczy Ci na podstawie temperatury i ewentualnych testow. O ile sprawdzasz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 08:15

  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 3 marca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wiem alcze czy wam to się sprawdza wyznaczanie ovufrend?

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 3 marca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie parę razy sie pomylil:) najbardziej wiarygodna była temperatura zawsze mi sie zgadzał termin okresu a czasami ovu przestawiall owu na podstawie szyjki i bylo zle:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ