Forum Starając się - ogólne Czy ovufrend wyznacza prawidłowo owulacje i długość cykli czy zawodzi? Debata :-)
Odpowiedz

Czy ovufrend wyznacza prawidłowo owulacje i długość cykli czy zawodzi? Debata :-)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka

Wysłany: 2 marca 2017, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę piszcie czy pokrywa wam się owulacja i długość cykli z ovufrend??? Czy ona prawidłowo wskazuje :-)

Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • CarPer Autorytet

Wysłany: 3 marca 2017, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zalezy jaka średnia swoich cykli wpisałaś. Na początku przy rejestracji była opcja wyboru długości cykli. Aby ja dokładnie obliczyć trzeba znać dokładnie daty ostatnich 6 @ i wyciągnięta z nich srednia jest długością Twojego cyklu... oczywiscie przy w miarę regularnych cyklach.

Ja na przykład zaczynałam od 25 dni po roku staran cykle przedłużyły sie do 28 i tym samym aby owufriend wyznaczył Ci dobra długość cyklu musisz to zmienic w ustawieniach. Zmienic z 25 na 28 dni. Bo jesli tego nie zmienisz to bedzie ciagle zaznaczał cykl 25 dniowy.

A owulacje wyznaczy Ci na podstawie temperatury i ewentualnych testow. O ile sprawdzasz...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 08:15

w57vrjjg24io0u2h.png
  • Marzena1988 Koleżanka

Wysłany: 3 marca 2017, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wiem alcze czy wam to się sprawdza wyznaczanie ovufrend?

Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 3 marca 2017, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie parę razy sie pomylil:) najbardziej wiarygodna była temperatura zawsze mi sie zgadzał termin okresu a czasami ovu przestawiall owu na podstawie szyjki i bylo zle:)

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego