X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to jest w ogóle możliwe?
Odpowiedz

Czy to jest w ogóle możliwe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Juciak Znajoma
    Postów: 29 17

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis jest 18 dzien cyklu. Ostatnio zle sie czuje. 16 dzien cyklu (sobota) caly dzien mialam mdlosci zakonczone wymiotami. W niedziele wszystko bylo okej. A dzis czyli w 18 dzien cyklu znow mam mdlosci. W sobote robilam test ciazowy ale wyszedl negatywny. Okres mialam normalny, wszystko regularnie. Czy to mozliwe mimo braku pozytywnego testu i miesiaczka zebym byla w ciazy? Czy to wirusowka? O co biega? Zapewnie zrobi jeszcze beta hcg ale pytam tak z ciekawosci.

    7 cykli starań o pierwsze maleństwo ❤
    Sukces <3
    Termin porodu : 7 września 2018 z miesiączki, 3 września 2018 z USG
    Hashimoto, Letrox 62,5
  • kasienka1188 Przyjaciółka
    Postów: 80 23

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej mało prawdopodobne - poczekaj do terminu kolejnej miesiączki i wtedy zrób test.

    29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

    fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt tu nie jest wrozka ani prorokiem.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • NtkaNatka21 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślę, że to mało prawdopodobne, za wcześnie na takie objawy. Może to właśnie jakiś wirus albo stres

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobnie... od 13 dc czyli niemal od samej owulacji do okresu, przy tym miałam piersi mega drażliwe i napęczniałe... Ale to były zawirowania hormonalne, podobno przy za dużym estriadolu można mieć mdłości.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ