X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

Czy to plamienie implantacyjne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Elka1993 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Otóż dziś jest mój 19 dzień cyklu . Za około tydzień powinnam dostać miesiączkę , ponieważ cykle mam 25-28 dniowe . Wczoraj czyli 18 dnia podczas podcierania zauważyłam u siebie kropkę śluzu o kolorze brązowym . Na miesiączkę to chyba za wcześnie , ponieważ nie odczuwam bólu piersi , jednak zauważyłam wyraźny ból podbrzusza a zwłaszcza jajników i ciężkość w macicy . Co to może być ? Plamienie implantacyjne ?

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka1993 wrote:
    Hej dziewczyny . Otóż dziś jest mój 19 dzień cyklu . Za około tydzień powinnam dostać miesiączkę , ponieważ cykle mam 25-28 dniowe . Wczoraj czyli 18 dnia podczas podcierania zauważyłam u siebie kropkę śluzu o kolorze brązowym . Na miesiączkę to chyba za wcześnie , ponieważ nie odczuwam bólu piersi , jednak zauważyłam wyraźny ból podbrzusza a zwłaszcza jajników i ciężkość w macicy . Co to może być ? Plamienie implantacyjne ?
    A kiedy miałaś owulacje

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Elka1993 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    A kiedy miałaś owulacje
    Mniemam , ze między 10 a 13 dniem bo wtedy występował śluz płodny .

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka1993 wrote:
    Mniemam , ze między 10 a 13 dniem bo wtedy występował śluz płodny .
    A prowadzisz wykres

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ