X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy zaraz po poronieniu można zajść w ciążę?
Odpowiedz

czy zaraz po poronieniu można zajść w ciążę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13.04.2013 poroniłam, był to koniec 5 tyg. miałam normalny okres. dzisiaj jest 34 d.c i nie mam okresu, czy jest to możliwe że się udało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jak już Ci pisałam to możliwe poczytaj wątek Forum > Poronienie >

    Ciąża po poronieniu... tam masz żywy przykład Blueberry ona właśnie tak zaszła :)

    Karolina20, juicca lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam w domu duphaston i nie wiem czy powinnam zacząć go teraz brać? lekarz kazał mi zacząć go brać od 14-25 d.c kolejnego cyklu ale jak na razie dzisiaj jest 34 d.c i nie wiem co mam robić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 10:01

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 16 maja 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po poronieniu (ciąża biochemiczna) duphaston brałam od 18 dnia cyklu tak by na pewno nie trafić przed owulacją- bo może wstrzymać i w następnym cyklu już byłam w ciąży :) mam nadzieję, że tym razem wszystko już będzie ok :) a i przyjmowałam go do zrobienia testu- jak wyszedł pozytywnie zadzwoniłam do lekarza czy mam dalej go łykać i łykam go do tej pory.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 13:54

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana nie wiem co Ci poradzić najlepiej skontaktuj się z lekarzem albo idz na bete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni czyli jeśli będę go brała to nic mi się nie stanie?

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 17 maja 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie stanie :) Duphaston pomaga w implantacji zarodka i podtrzymuje ciąże. Na pewno nie zaszkodzi :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 17 maja 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka zaszła miesiąc po poronieniu ;)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie też jest miesiąc. czyli będę go brała i będzie ok? tak...? ja jutro rano zrobię test..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana i jak test ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    negatywny a po chwili okres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mi przykro ale trzymam za Ciebie kciuki <3

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ