X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne !!!....DETEKTOR CIĄŻY- Help...!
Odpowiedz

!!!....DETEKTOR CIĄŻY- Help...!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malina666 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 26 marca 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    W opisie detektora pisze ze w 4 dniu po owulacji (ktora jest zaznaczona na moim wykesie) uaktywni sie funkcja ktora poinformuje mnie jaki % kobiet zaszło w ciąże które miały takie objawy jak ja.... mam juz 4 dzien i nie moge tego znaleźć. Mógłaby ktoraś z was podpowiedziec gdzie ja to moge znalezc?
    Dziekuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na lewo od wykresu masz detektor płodności a pod nim detektor oznak ciąży, wystarczy kliknąć w to okienko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 20:47

  • Malina666 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 26 marca 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie klikam tam ale pojawia mi sie jedynie ze za wczesnie na testowanie :/ a nie ma nic o tym porownaniu z wykresami innych kobiet a tego jestem ciekawa :/

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie okolo 7-8 dnia uaktywnia bardziej... ale to nic nie daje, moze byc i 98% a to takie... wiesz ;p

    Malina666 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz poczekać jeszcze kilka dni to Ci się tam pokaże ile % kobiet testując w danym dniu po owulacji miało pozytywny test. Btw zgadzam się z wypowiedzią powyżej, że to taki trochę pic na wodę. W minionym cyklu miałam tam 99% a w ciąży nie jestem ;). Bo to nie jest prawdopodobieństwo zajścia tylko prawdopodobieństwo, że w danym dniu test wyjdzie już pozytywny, jeśli jest się w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 21:26

    Malina666 lubi tę wiadomość

  • Malina666 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 26 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, dziękuje ^_^

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 marca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie uaktywnił się dzisiaj czyli 6 dpo ;) (ale nie liczę że tak jest z wykresu :) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 09:47

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 27 marca 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej, ale to nie chodzi o to, że ileś tam procent kobiet z takimi objawami było w ciąży, tylko określa, ile statystycznie kobiet w tym dniu po owulacji zrobiło wiarygodny test - znaczy pozytywny w przypadku ciąży a negatywny w przypadku jej braku. to, że jest 98% nie oznacza, że "na 98% się jest w ciąży", tylko że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że test zrobiony w tym dniu nas nie oszuka, bez względu na to, czy pokaże jedną kreskę czy dwie...

    Malina666 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ