X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do kiedy brac progesteron?
Odpowiedz

Do kiedy brac progesteron?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 5 maja 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od owulacji biore progesteron dopochwowo. Niestety zapomnialam jak mam go przyjmowac. Wydaje mi sie ze ginka mowila mi ze mam brac az nie przyjdzie @. Ale czy ona przyjdzie jesli biore progesteron? Czy mam moze jednak brac 14dni i odstawic?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 5 maja 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys lekarz mi mówił że z braniem progesteronu nie wolno wchodzić w nowy cykl (nawet tłumaczył dlaczego i logiczne to było ale nie potrafię tego powtórzyć i nawet nie pamiętam dokładnie) a pierwszy dzień @ to już nowy cykl. Ale jak to zwykle bywa zdania sa podzielone i pewnie co lekarz to inaczej powie :/

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nei wiem czy mam czekac na @ biorac luteine czy mam ja odstawic i czekac czy przyjdzie czy nie?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy braniu progesteronu @ nie musi przyjść. Zazwyczaj przychodzi po odstawieniu leków = spadku progesteronu.
    Zazwyczaj bierze się 10/11 dni i test. Jak jest pozytyw to kontynuujesz branie, jak negatyw odstawiasz.
    Powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ