X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Drożność jajowodu
Odpowiedz

Drożność jajowodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dziewczynaztt Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    W czwartek miałam drożność jajowodu w krakowskiej klinice. Na szczęście i z ulgą obustronnie drożne, ale jajowód powyginany (to chyba zasługa ureoplasmy, która miałam). Natomiast zaczęłam się martwić, ponieważ od 5 dni krwawię z kawałkami skrzepów.

    W poniedziałek byłam na wizycie u swojej Pani doktor, sprawdziła jajniki i macice pod usg i wszystko w porządku na pierwszy rzut oka. Przepisała mi Exacyl (na ustąpienie krwotoku), ale niestety dalej krwawię. Panie z tamtej klinki powiedziały, że mam udać się do szpitala.

    Może któraś też tak miała? Poratujcie jakąś wiedzą co robić :(

    Czekam na cud ❤️
  • Em-Mi Koleżanka
    Postów: 64 14

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, miałam 2 badania drożności, nie krwawiłam po żadnym, tylko plamiłam... Może rzeczywiście dobrze by było gdzieś to sprawdzić. Też kiedyś brałam Exacyl na podkrwawiania, dawno temu, przyczyny były bardziej hormonalne... no ale lek zadziałał. Nie wahaj się, zgłoś się do szpitala.

    👰38
    🤵40
    🛏💕2020
    👩‍⚕️🏥2021
    💊 💉IUI1❌
    💊 💉IUI2❌
    💊 💉IUI3 ❌
    💊 💉🔬 IN VITRO: punkcja & udany świeży transfer: 09/2022 🤰, poronienie zatrzymane 11/2022
  • Dziewczynaztt Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może komuś się przyda informacja. W szpitalu powiedzieli mi, że nie widzą żadnej innej możliwości jak wczesny okres, stwierdzili to po endometrium 17mm. Troszkę się uspokoiłam, a zarazem smutam, że owulacja przepadła :(

    Czekam na cud ❤️
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1326 1565

    Wysłany: 22 listopada 2022, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynaztt wrote:
    Hej!
    W czwartek miałam drożność jajowodu w krakowskiej klinice. Na szczęście i z ulgą obustronnie drożne, ale jajowód powyginany (to chyba zasługa ureoplasmy, która miałam). Natomiast zaczęłam się martwić, ponieważ od 5 dni krwawię z kawałkami skrzepów.

    W poniedziałek byłam na wizycie u swojej Pani doktor, sprawdziła jajniki i macice pod usg i wszystko w porządku na pierwszy rzut oka. Przepisała mi Exacyl (na ustąpienie krwotoku), ale niestety dalej krwawię. Panie z tamtej klinki powiedziały, że mam udać się do szpitala.

    Może któraś też tak miała? Poratujcie jakąś wiedzą co robić :(


    Hej mam pytanie. Czytam, ze miałaś wygięty jajowod. Tez miałam ureoplasme i mam wygięty jajowod z jajnikiem w kierunku zatoki douglasa czy właśnie tak miałaś wygięty jajowod? Ja mam co prawda endometrioze ale myślę, ze ureoplasma tez się do tego przyczyniła. Z góry dziękuję za odpowiedz.

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Dziewczynaztt Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 6 grudnia 2022, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mainlylife wrote:
    Hej mam pytanie. Czytam, ze miałaś wygięty jajowod. Tez miałam ureoplasme i mam wygięty jajowod z jajnikiem w kierunku zatoki douglasa czy właśnie tak miałaś wygięty jajowod? Ja mam co prawda endometrioze ale myślę, ze ureoplasma tez się do tego przyczyniła. Z góry dziękuję za odpowiedz.

    Hej, miałam ureoplasme i mam endometrioze I stopnia. Nie mam pojęcia w która stronę, doktor powiedział „że są powyginane”… ale mam nadzieje, że wrócą do normalności

    Czekam na cud ❤️
  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynaztt wrote:
    Może komuś się przyda informacja. W szpitalu powiedzieli mi, że nie widzą żadnej innej możliwości jak wczesny okres, stwierdzili to po endometrium 17mm. Troszkę się uspokoiłam, a zarazem smutam, że owulacja przepadła :(

    Ja mialam robioną drożność na początku listopada. Co prawda nie mialam krwawienia zaraz po zabiegu, ale za to dostałam normalnie okresu ok 16-17dc. I to mnie bardzo zdziwiło. Wiec tak samo orzepqdla u mnie owulacja, ale za to w tym cyklu, mialam stymulowana owulacje CLO i jak to pani dr powiedzials, owulacja była fest, i to z prawego drożnego jajnika. Wcześniejsze były tylko z lewego, czyli niedroznego. Wiec mam nadzieje, że się tym razem udało 🧡

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ