X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Drugie dziecko L4
Odpowiedz

Drugie dziecko L4

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miła mama Ekspertka
    Postów: 130 68

    Wysłany: 31 października 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,

    Dziewczyny mam pytanie staram się z mężem o drugie dziecko, mam 14 miesięczna córeczkę przez rok byłam na macierzyńskim od dwóch miesięcy pracuję. Czy jak zajdę w ciąże i pójdę na L4 to wynagrodzenie bede dostawała średnią z 12 ostatnich miesiecy ? CZy średnią z miesiecy licząc od dnia kiedy wróciłam ? jak to jest ? proszę wypowiedzcie się ?

    relgtv73pc766c4e.png

    8599csqvx4nl1z7a.pngt

    Cykl rozpoczęty 1 czerwca 2017
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 31 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Średnia z 12 miesięcy ale będzie to średnia liczona z podstawy wynagrodzenia a nie z tych 80%
    Czyli podstawa jaką miałaś do wypłaty świadczenia podczas rocznego urlopu macierzyńskiego

    Czyli jeśli na macierzyńskim (roczny 80%) dostawałaś 800zł to podstawą do tego świadczenia było 1000zł (100% wynagrodzenia) Czyli ogólnie jeśli nie miałaś zmian w wysokości wynagrodzenia (np podwyżek) to będziesz dostawała tyle ile wynosi Twoje wynagrodzenie

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Miła mama Ekspertka
    Postów: 130 68

    Wysłany: 2 listopada 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedz :-)

    relgtv73pc766c4e.png

    8599csqvx4nl1z7a.pngt

    Cykl rozpoczęty 1 czerwca 2017
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe pytanie i ważna odpowiedź, również dziękuję.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ