X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dupaston
Odpowiedz

Dupaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinka45 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to pomaga zajscie w ciaze? W jakim dniu cyklu trzeba zavzac to brac?

  • Justa29 Ekspertka
    Postów: 248 132

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston to sztuczny progesteron. Zależy od zaleceń lekarza ja to biorę przez 10 dni po owulacji (2dpo)

  • Miszka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Na krótką fazę lutealna od ia dostałam duphston. Lekarz zalecił brać go od 16dc przez 10 dni. Moje cykle są dłuższe i 16d jestem niekiedy przed owu. Kupiłam testy owulacyjne, gdy będzie dzień owulacji odczekam dwa dni i wtedy wezmę. Dobrze myślę?

  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 19dc przez 10 dni. Mam cykle bardzo długie i bezowulacyjne i odkąd biorę Duphaston moje cykle mają ok. 33 dni.

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomaga przywrócić okres, ale pomaga też utrzymać ciążę.

    za85tzc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ