X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dupaston
Odpowiedz

Dupaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinka45 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to pomaga zajscie w ciaze? W jakim dniu cyklu trzeba zavzac to brac?

  • Justa29 Ekspertka
    Postów: 248 132

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston to sztuczny progesteron. Zależy od zaleceń lekarza ja to biorę przez 10 dni po owulacji (2dpo)

  • Miszka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Na krótką fazę lutealna od ia dostałam duphston. Lekarz zalecił brać go od 16dc przez 10 dni. Moje cykle są dłuższe i 16d jestem niekiedy przed owu. Kupiłam testy owulacyjne, gdy będzie dzień owulacji odczekam dwa dni i wtedy wezmę. Dobrze myślę?

  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 19dc przez 10 dni. Mam cykle bardzo długie i bezowulacyjne i odkąd biorę Duphaston moje cykle mają ok. 33 dni.

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomaga przywrócić okres, ale pomaga też utrzymać ciążę.

    za85tzc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ