X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Duphaston a brak okresu
Odpowiedz

Duphaston a brak okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 15 lutego 2022, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam duphaston na wywołanie miesiączki (w dniach 29.01-07.02) na zalecenie lekarza. Do dziś nie mam okresu - mija już 9 dzien od odstawienia. Robiłam też dzis test jednak wyszedł negatywny. Współżylam w dniach 15, 16, 18.01 - to są takie moje ostatnie daty. Wiec mijają takie 4 tyg.
    Dzien przed braniem duphastonu mialam wizytę u ginekologa, która stwierdziła niepekniety pęcherzyk.
    Dlatego mialam zalecenie brania leku.
    Czy mieć nadzieję, że doszło do zapłodnienia przy niepęknięty pęcherzyku? Czytałam, że mogal być taka możliwość jeśli było więcej pęcherzyk niż jeden a lekarka nie widziała tak wcześnie jeszcze ciąży tylko jeden niepekniety pęcherzyk.
    Łudzę się nadzieją ... 😔

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ