X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Duphaston krwawienie w środku cyklu
Odpowiedz

Duphaston krwawienie w środku cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 24 października 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Staramy się o dziecko i z racji nieregularnych cykli dostałam dupka. Poprzedni cykl był piękny 28 dni. Biorę od 18 do 26 dc. Jednak w tym cyklu jest jeden wielki armagedon ... W 10 dc dostałam plamienia które przerodziło się w krwawienie z bólami jak na miesiączkę. Lekarz kazał wziąć dupka od 15 dc. Miesiączka ustała. Dziś 20 dc a mnie dopadł ból podbrzusza i dość mocne kłócie. Czy to normalne przy tym leku takie cyrki? 7 dni temu się kochaliśmy ale podejrzewam że przy tym dziwnym cyklu nie mam co liczyć nawet na owulację 😔 Czy miałyście takie krwiawienia przy tym leku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 15:55

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
  • Unanena Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 13 listopada 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy normalne ale ja jestem właśnie po pierwszym cyklu na Duphastonie i cały czas są jakieś plamienia, krwawienia. Nie mam siły już serio. Teraz 11dc i znów jakiś jednorazowy wyplyw lekkiej krwi. Sam okres po nim też raczej wyglądał na plamienie, więc nawet nie wiem do końca czy to był @czy nie. Pomóżcie, ppdpowiedzcie czy ktis też tak miał? Bo od latania do gina już mi słabo. Ciągle coś.

  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 14 listopada 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog po dzisiejszej wizycie zmienił na luteinę bo duphaston niestety nie uregulował cykli...W dodatku w 41 dc grubość endometrium wyszło 4 mm i jestem przerażona...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2020, 13:56

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
  • Unanena Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 14 listopada 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia91 wrote:
    Ginekolog po dzisiejszej wizycie zmienił na luteinę bo duphaston niestety nie uregulował cykli...W dodatku w 41 dc grubość endometrium wyszło 4 mm i jestem przerażona...
    Kurcze... Ale dobrze ze juz zareagowałaś. Ja raz miałam luteinę na wywołanie i po niej właśnie nie było takich cyrkow, ale no luteina podjęzykowa u mnie była, więc sposób podania dużo bardziej męczył niż Dupek.

  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 25 listopada 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez dostałam pod język ale kiedyś już brałam i cykle były w miarę regularne. Niestety okazało się że złapałam bakterie i może plamienia i inne objawy były przez nią. Biorę antybiotyk,czekam na miesiączkę,która powinna być 3 tyg temu...i zobaczymy co dalej...Żałuję że nie zaczęliśmy starań kilka lat wcześniej...Teraz z każdym cyklem coraz większa frustracja bo chciałam zostać mamą przed 30 ale z pewnością się nie uda....

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ