X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne duphaston na wyregulowanie
Odpowiedz

duphaston na wyregulowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga93 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 września 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, trafiłam tutaj przez przypadek i liczę na wsparcie i pomoc. Mam problem z wtórnym brakiem okresu. Przez 8 lat brałam antykoncepcje, po przestaniu okres pojawił się raz. Na wizycie u ginekologa dostałam luteinę na wywołanie okresu, wszystkie wyniki hormonalne były w porządku. Okres pojawił się i był średnio co 35dni i tak 4 miesiące z rzędu. Jednak od października 2019 okres się nie pokazuje. Dodam, że biorę Letrox100 na Hashimoto. Teraz na wizycie u endokrynologa mam brać Dupaston 2xrazy dziennie tak długo aż dostanę okres. Jak już dostanę to odliczyć 15 dni i przez 10 dni brać. Czy to dobra taktyka? Dodam tylko, że jestem otyła, a to napewno nie pomaga... Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam 3;opakowania Dufaston i 3opakowania Cło do sprzedania. Wykupiłam swoje recepty a okazało się że test ciążowy pozytywny.

  • AgnieShkaaaa90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 września 2020, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta80 wrote:
    Hej dziewczyny. Mam 3;opakowania Dufaston i 3opakowania Cło do sprzedania. Wykupiłam swoje recepty a okazało się że test ciążowy pozytywny.

    Cześć. Ja bardzo chętnie kupię. Napisz do mnie na maila : [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ