Forum Starając się - ogólne duphaston na wyregulowanie
Odpowiedz

duphaston na wyregulowanie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga93 Nowa

Wysłany: 10 września 2020, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, trafiłam tutaj przez przypadek i liczę na wsparcie i pomoc. Mam problem z wtórnym brakiem okresu. Przez 8 lat brałam antykoncepcje, po przestaniu okres pojawił się raz. Na wizycie u ginekologa dostałam luteinę na wywołanie okresu, wszystkie wyniki hormonalne były w porządku. Okres pojawił się i był średnio co 35dni i tak 4 miesiące z rzędu. Jednak od października 2019 okres się nie pokazuje. Dodam, że biorę Letrox100 na Hashimoto. Teraz na wizycie u endokrynologa mam brać Dupaston 2xrazy dziennie tak długo aż dostanę okres. Jak już dostanę to odliczyć 15 dni i przez 10 dni brać. Czy to dobra taktyka? Dodam tylko, że jestem otyła, a to napewno nie pomaga... Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 września 2020, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam 3;opakowania Dufaston i 3opakowania Cło do sprzedania. Wykupiłam swoje recepty a okazało się że test ciążowy pozytywny.

• AgnieShkaaaa90 Nowa

Wysłany: 12 września 2020, 05:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta80 wrote:
    Hej dziewczyny. Mam 3;opakowania Dufaston i 3opakowania Cło do sprzedania. Wykupiłam swoje recepty a okazało się że test ciążowy pozytywny.

Cześć. Ja bardzo chętnie kupię. Napisz do mnie na maila : [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ