X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dwa dni bez bromergonu
Odpowiedz

dwa dni bez bromergonu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Trixi Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wyjechałam na wycieczke i wracam w niedziele, zapomnialam zabrac ze soba tabletek a biore pół tbl bromergonu na noc, jestem w 11dc. Prosze podpowiedzcie czy bardzo namieszaja mi te dwa dni w cyklu...????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze nie...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi się wydaje ze nie

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Trixi Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedz, troszke się zmartwilam bo juz wszystko pomalutku sie reguluje a to jeszcze przed ovu☺

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czasami zapominam. On jest od zbicia prl. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ