Forum Starając się - ogólne Dziwna miesiaczka...
Odpowiedz

Dziwna miesiaczka...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Starająca sie 88 Koleżanka
  Postów: 61 6

  Wysłany: 10 grudnia 2017, 19:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny.... mam pytanie... odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ponad miesiac temu... po 30 dniach dostałam normalna juz miesiaczkę z tym ze 2 dni miałam bardzo krwawą a dzisiaj jest 3 dzień i prawie wcale nie mam...zawsze miałam około 7 dni. Czy ktoraś tak miała?

  Czekając na Ciebie...
 • tym_janek Autorytet
  Postów: 2584 2702

  Wysłany: 10 grudnia 2017, 22:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Może się tak zdarzyć. Na tabletkach antykoncepcyjnych w każdym cyklu dostajesz dokładnie taką samą dawkę hormonów, więc i krwawienie z odstawienia zawsze jest podobne. Po odstawieniu leków organizm jest zdany na siebie, przez co jest to normalne, że cykle mogą być różnej długości, podobnie jak samo krwawienie miesiączkowe. Nie masz się czym martwić na tym etapie :)

  Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  👧🏼 wrzesień 2018
  🧒🏼 sierpień 2020
 • Blue Jane Koleżanka
  Postów: 82 9

  Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja pierwszy okres po odstawieniu tabletek miałam w ogóle szalony, bo niby przyszedł w terminie ale w ogóle w nim nie było żywej krwi jako takiej. Przez 6 dni ciemnobrązowa mazia i to jeszcze taka jakby ścięta (nie wiem jak to opisać inaczej). Następna miesiączka była już normalna.

  201811152844.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego