X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwna miesiaczka...
Odpowiedz

Dziwna miesiaczka...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.... mam pytanie... odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ponad miesiac temu... po 30 dniach dostałam normalna juz miesiaczkę z tym ze 2 dni miałam bardzo krwawą a dzisiaj jest 3 dzień i prawie wcale nie mam...zawsze miałam około 7 dni. Czy ktoraś tak miała?

    Czekając na Ciebie...
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się tak zdarzyć. Na tabletkach antykoncepcyjnych w każdym cyklu dostajesz dokładnie taką samą dawkę hormonów, więc i krwawienie z odstawienia zawsze jest podobne. Po odstawieniu leków organizm jest zdany na siebie, przez co jest to normalne, że cykle mogą być różnej długości, podobnie jak samo krwawienie miesiączkowe. Nie masz się czym martwić na tym etapie :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy okres po odstawieniu tabletek miałam w ogóle szalony, bo niby przyszedł w terminie ale w ogóle w nim nie było żywej krwi jako takiej. Przez 6 dni ciemnobrązowa mazia i to jeszcze taka jakby ścięta (nie wiem jak to opisać inaczej). Następna miesiączka była już normalna.

    201811152844.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ