X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwny cykl, prosba o pomoc
Odpowiedz

Dziwny cykl, prosba o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • doradoraa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 listopada 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam do Was pytanie... pisałam już na forum abczdrowie, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Ostatni okres miałam 27 października, mój cykl zazwyczaj trwa 27 dni. Teoretycznie powinnam mieć owulacje 9.11 (tak mówi mi aplikcja, którą prowadzę od paru lat i prawie nigdy się nie myli), jednak około 4.11 dostrzegłam przezroczysty, rozciągliwy śluz. Trwał on 2 dni. Prawie zawsze, gdy nadchodzi owulacja, czuję kłujący ból w podbrzuszu, doskonale umiem rozpoznać owulacje, jednak w tym cyklu to tylko śluz dał mi do zrozumienia, że moja owulacja mogła nadejść wcześniej. Z mezem staramy się o dziecko, oczywiście odbyliśmy stosunek i w dniach, w których pojawił się ten śluz i w dniach teoretycznej owulacji, która podawała mi aplikacja (czyli tej 9.11). Dnia 13.11 zaczęły mnie bolec piersi (są powiększone, bolą mnie całe piersi, nie sutki), 14.11 wystąpił śluz w kolorze jasnorozowym, trwał 2 dni, ale było go bardzo mało. Skonsultowałam się z ginekologiem, poradził mi wziąć 2x1 tabletka duphaston i od 15.11 biore ten lek. Plamienia ciemniejsze ustały, teraz (zwłaszcza pod wieczór) mam trochę więcej wodnistego, lekko różowego śluzu.. jak myślicie, test mogę wykonać już teraz, czy mam poczekać do dnia tego ewentualnego terminu okresu czyli 23.11? Mam przeczucie, ze owulacja była 4.11, bo ten śluz na to wskazywał. Ten dzień z aplikacji, kiedy powinnam mieć owulacje 9.11 był normalny, śluz miałam już taki niepłodny, zbity i kremowy... dodam, że ciagle bolą mnie bardzo piersi. Nie prowadzę pomiaru temperatury, bo sie na tym nie znam:(
    Poradzicie mi co mam robić??

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 18 listopada 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2022, 21:25

    doradoraa lubi tę wiadomość

  • doradoraa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 listopada 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci za odpowiedź ❤️ Test dziś kupiłam i wahałam się właśnie czy robić jutro, ale po Twojej radzie stwierdzam, że może właśnie lepiej jest go zrobić 23.11. Czekam wiec cierpliwie:)

  • warrior28 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 21 listopada 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    warrior28
    Nowa
    Postów: 1 0
    Wysłany: Dzisiaj, 21:08
    Cytuj / Edytuj / Zgłoś
    hey dziewczyny
    Ostatni moj okres byl 18 pazdzernika i trwal dwa dni byl bardzo bardzo skapy zazwyczaj mam 3 dni krwawienia .Test zrobilam w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedl wtedy negatywny
    i zaczelam brac przez 9 dni aromek ,dwie tabletki dziennie .W 13 dniu cyklu bylam na monitoringu owulacji i Pani dr stwierdzila ze ten cykl jest bezowulacyjny .Bylo kilka pecherzykow ale jakby cos bylo to juz by bylo widac wiec przepisala mi duphaston na wyregulowanie drugiej fazy cyklu .Bralam od 16 dc do 25dc po 1 tabletce.Cykle moje srednio trwaja 27-29 dni dzisiaj jest 36 dzien cyklu i 11 dzien po odstawniu duphastonu. Okresu nie widac .Badam Szyjke macicy codziennie i znajduje sie wysoko i jest zamknieta .Dziwne uczucie towarzyszy mi w podbrzuszu ale nie wiem jak to nazwac czy to pieczenie czy jak poza tym mam pelniejsze piersi ,czesto biegam rowniez do toalety .Test ciazowy zrobilam wczoraj i wyszla druga jasna czerwona kreska ale po czasie a drugi test ciazowy ktory zrobilam od razu pojawila sie mocna linia w okienku kontrolnym t ale po chwili znikla i teraz jest jasna kreska .
    Mozliwe ze zaszlam w ciaze czy moze to torbiel ??Martwi mnie to ze po dhupastonie nie mam jeszcze tego okresu hm...

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 22 listopada 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    warrior28 wrote:
    warrior28
    Nowa
    Postów: 1 0
    Wysłany: Dzisiaj, 21:08
    Cytuj / Edytuj / Zgłoś
    hey dziewczyny
    Ostatni moj okres byl 18 pazdzernika i trwal dwa dni byl bardzo bardzo skapy zazwyczaj mam 3 dni krwawienia .Test zrobilam w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedl wtedy negatywny
    i zaczelam brac przez 9 dni aromek ,dwie tabletki dziennie .W 13 dniu cyklu bylam na monitoringu owulacji i Pani dr stwierdzila ze ten cykl jest bezowulacyjny .Bylo kilka pecherzykow ale jakby cos bylo to juz by bylo widac wiec przepisala mi duphaston na wyregulowanie drugiej fazy cyklu .Bralam od 16 dc do 25dc po 1 tabletce.Cykle moje srednio trwaja 27-29 dni dzisiaj jest 36 dzien cyklu i 11 dzien po odstawniu duphastonu. Okresu nie widac .Badam Szyjke macicy codziennie i znajduje sie wysoko i jest zamknieta .Dziwne uczucie towarzyszy mi w podbrzuszu ale nie wiem jak to nazwac czy to pieczenie czy jak poza tym mam pelniejsze piersi ,czesto biegam rowniez do toalety .Test ciazowy zrobilam wczoraj i wyszla druga jasna czerwona kreska ale po czasie a drugi test ciazowy ktory zrobilam od razu pojawila sie mocna linia w okienku kontrolnym t ale po chwili znikla i teraz jest jasna kreska .
    Mozliwe ze zaszlam w ciaze czy moze to torbiel ??Martwi mnie to ze po dhupastonie nie mam jeszcze tego okresu hm...
    Zrób betę będziesz miała pewność.

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ