X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ginekolog
Odpowiedz

ginekolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 31 lipca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, mam 24 lata, staramy sie z mezem o dziecko juz ok 13 miesiecy, jednak moj ginekolog nie zlecil mi zadnych badan, kazal tylko zapisywac temperatury przez kilka cykli. myslalam ze od razu wysle mnie na badania prolaktyny, tsh itd. myslicie ze powinnam zmienic ginekologa czy tak sie wlasnie robi ?

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 31 lipca 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeśc jasne ja bym zmieniła odrazu

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze spytaj sie go najpier czemu nie robi badan?

    W irlandii musisz sie starac minimum rok zanim zrobia jakies badania.

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylam u niego jak staralam sie 4 miesiace to mi powiedzial ze wlasnie dopiero po roku jak sie nie uda to mam przyjsc, przyszlam a on kazal mi zapisywac temperatury zeby wiedziec czy owuluje czy mam niedrozne jajowody, nie wiem co o tym myslec.

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki ale gin do dupy. mozesz miec niedrozne jajowody a i tak miec owulke. jedno do drugiego nie ma nic. ja bym zmienila gina. przy niedroznych jajowodach poporstu plemniki nie spotkaja sie z jajeczkiem a jak sie spotkaja to jest duze rysyko pozamacicznej.

    Zmieniaj gina kochana...

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    bylam u niego jak staralam sie 4 miesiace to mi powiedzial ze wlasnie dopiero po roku jak sie nie uda to mam przyjsc, przyszlam a on kazal mi zapisywac temperatury zeby wiedziec czy owuluje czy mam niedrozne jajowody, nie wiem co o tym myslec.

    dlatego ja bym zrobila tak:
    1. ide do gina mowie ze mam big problem. nie zachodze w ciaze (i tu mala sciema) od 2 lat
    2. to sa moje wykresy, tu sa owulacje, tu nie ma, tu to tu tamto.
    3. prosze mi zlecic takie i takie badania i najwyzej jak pan doktór chce cos od siebie to bardzo chétnie.
    4. ile sié nalezy? 200 zl? to ja odlicze 150 za wykonanie 3/4 roboty a panu zostawiam 50 za fatyge i piecatke przyjde z wynikami bedzie pan doktór sié mógl wykazac. dowidzenia.

    ZMIENIAJ LEKARZA. i patrz mu prosto w oczy jak udziela ci rad. jak nie patrzy na ciebie to zapytaj czy on do ciebie to mowi, bo masz wrazenie ze chyba nie. i nastepny! dziewczyny! moze i przesadzam, ale oni sa od tego jak dupa od srania. i skoro sami nie wiedza jak traktowac pacjenta to dlaczego ich tego nie nauczyc???

    Makcza, ulek, moniaak, haybeauti lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    dlatego ja bym zrobila tak:
    1. ide do gina mowie ze mam big problem. nie zachodze w ciaze (i tu mala sciema) od 2 lat
    2. to sa moje wykresy, tu sa owulacje, tu nie ma, tu to tu tamto.
    3. prosze mi zlecic takie i takie badania i najwyzej jak pan doktór chce cos od siebie to bardzo chétnie.
    4. ile sié nalezy? 200 zl? to ja odlicze 150 za wykonanie 3/4 roboty a panu zostawiam 50 za fatyge i piecatke przyjde z wynikami bedzie pan doktór sié mógl wykazac. dowidzenia.

    ZMIENIAJ LEKARZA. i patrz mu prosto w oczy jak udziela ci rad. jak nie patrzy na ciebie to zapytaj czy on do ciebie to mowi, bo masz wrazenie ze chyba nie. i nastepny! dziewczyny! moze i przesadzam, ale oni sa od tego jak dupa od srania. i skoro sami nie wiedza jak traktowac pacjenta to dlaczego ich tego nie nauczyc???
    zgadzam sie w 100%

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    dlatego ja bym zrobila tak:
    1. ide do gina mowie ze mam big problem. nie zachodze w ciaze (i tu mala sciema) od 2 lat
    2. to sa moje wykresy, tu sa owulacje, tu nie ma, tu to tu tamto.
    3. prosze mi zlecic takie i takie badania i najwyzej jak pan doktór chce cos od siebie to bardzo chétnie.
    4. ile sié nalezy? 200 zl? to ja odlicze 150 za wykonanie 3/4 roboty a panu zostawiam 50 za fatyge i piecatke przyjde z wynikami bedzie pan doktór sié mógl wykazac. dowidzenia.

    ZMIENIAJ LEKARZA. i patrz mu prosto w oczy jak udziela ci rad. jak nie patrzy na ciebie to zapytaj czy on do ciebie to mowi, bo masz wrazenie ze chyba nie. i nastepny! dziewczyny! moze i przesadzam, ale oni sa od tego jak dupa od srania. i skoro sami nie wiedza jak traktowac pacjenta to dlaczego ich tego nie nauczyc???

    Dokładnie!!

  • karolcia6262 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 października 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ginekolog nie zleca mi żadnych badań, nigdy nie miałam USG. Mimo że często odwiedzam gabinet nie dowiaduje się nic konkretnego. Powinnam zmienić lekarza?

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 7 października 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, jeśli gin ma USG w gabinecie i nigdy Ci go nie wykonał (albo nie zapisał Cię na to badanie, jeśli nie ma sprzętu u siebie) to dużo o nim mówi... Zmieniaj, bez dwóch zdań!

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • żaba85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 października 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniaj!!!

  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 7 października 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet się nie zastanawiaj, tylko szybko poszukaj innego lekarza.

  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 7 października 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten sam problem mamy, ale takich ginekologów przyjdzie pani za rok jak się nie uda albo jedno poronienie to nie wskazanie do badań jest dużo!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ