Forum Starając się - ogólne grupa wsparcia
Odpowiedz

grupa wsparcia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • psycholog niepłodności Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, zapraszam wszystkie chętne pacjentki z Poznania do naszej grupy wsparcia dla kobiet zmagających się z niepłodnością. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu, trwają około półtora godziny. Koszt jednego spotkania to 40 zł od osoby. Celem grupy wsparcia jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której uczestniczki, w sposób przyjazny i pozbawiony oceny, będą mogły wyrzucić z siebie wszystkie trudne emocje związane z comiesięcznym oczekiwaniem na dziecko, odbudować swoją samoocenę i wzmocnić swoje zasoby do walki ze stresem.
  Chętne pacjentki zapraszam do kontaktu: www.psycholognieplodnosci.pl lub na https://www.facebook.com/psycholognieplodnosci/

  pozdrawiam, Anna Wietrzykowska, psycholog niepłodności

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego