Forum Starając się - ogólne grupa wsparcia
Odpowiedz

grupa wsparcia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • psycholog niepłodności Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, zapraszam wszystkie chętne pacjentki z Poznania do naszej grupy wsparcia dla kobiet zmagających się z niepłodnością. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu, trwają około półtora godziny. Koszt jednego spotkania to 40 zł od osoby. Celem grupy wsparcia jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której uczestniczki, w sposób przyjazny i pozbawiony oceny, będą mogły wyrzucić z siebie wszystkie trudne emocje związane z comiesięcznym oczekiwaniem na dziecko, odbudować swoją samoocenę i wzmocnić swoje zasoby do walki ze stresem.
  Chętne pacjentki zapraszam do kontaktu: www.psycholognieplodnosci.pl lub na https://www.facebook.com/psycholognieplodnosci/

  pozdrawiam, Anna Wietrzykowska, psycholog niepłodności

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego