X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Helicobacter pylori
Odpowiedz

Helicobacter pylori

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Baranek_Aga Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynyny!
    Zakładam ten wątek z nadzieją, że odnajdę tu jakieś osoby, które miały/mają podobny problem lub wiedzę na temat Helicobacter pylori.

    Staramy się o dziecko już rok. Moje hormony są ok, partnera wyniki również. Trochę się martwię o moje Amh, przynwyniki około 5 ponoć mam zadatki na niepękające jajeczka. Pani doktor z Salve w Łodzi stwierdziła, że powinnam zrobić HSG, ale przed tym zleciła badanie na Helicobacter.

    Okazało się, że niestety mam tą bakterię (bez wcześniejszych objawów). Pani dr powiedziała, że bakteria może mieć podobne właściwości jak przeciwciała przeciwplemnikowe. Przeraziłam się!!!

    Dostałam 3antybiotyki na 10 dni i po kuracji mam wykonać test na obecność H.pyroli (taki test można kupić w aptece za ok. 25 zł).

    Dziewczyny, szukam jakiejś iskry motywacyjnej! Czy któraś z Was miała podobną sytuację i po kuracji antybiotykami udało Wam się zajść w ciążę? Może macie jakieś dodatkowe informacje o tej bakterii?


    Ściskam ciepło! :)

    Prawie rok...
    0d1ygzu3oe39es4j.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mi wyszły z kolei p/przeciwplemnikowe z krwi. wczoraj dostałam wynik i rycze. Ale tez o tym czytałam że maja podobne właściwości wiec musze to zbadać. Tym bardziej że jak zjem cos cięzkiego to mnie boli żołądek i pali w przełyku. Mam nadzieje że to to( to nic strasznego wiele osób to ma np. moja koleżanka i mama) i wylecze to szybko antybiotykiem. Nie byłam u gina jeszcze, ciekawe co powie. Teraz jestem załamana.
    Pozdrawiam

    hchypc0zgq8syrex.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli Ty masz bakterię prawdopodobnie ma też Twój partner i też powinien przejść kuracje razem z Tobą. Moja siostra miała tą bakterię i doktorka kazała też przebadać się jej narzeczonemu i też przyjmował antybiotyk. A na Helicobacter i pomaga picie łyżki stołowej oleju z lnu .Im kuracja antybiotykiem pomogła :)to tyle wiem :)
    Powodzenia

    age.png
  • Jowi Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, na bakterię helicobacter pylori polecam kurację tabletkami PYLERA. Są one dość drogie, bo zapłaciłam za nie około 270zł + osłonka na żołądek razem ok 310zł. Rok temu miałam kurację i do tej pory cisza, wszystko ok i brak bakterii.

    Jowi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ