X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne II kreseczki po @
Odpowiedz

II kreseczki po @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 19 lipca 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadałam w innym temacie to pytanie, ale nie otrzymałam odpowiedzi.
    Dziewczyny nie wiem, co mam o tym myśleć. Myślałam że @ przyszła 11 lipca. Wczoraj zrobiłam test ciążowy (bo przyszła paczka) ot tak sobie i była blada kreska, dzisiaj już troszeczkę mocniejsza ale nadal blada. Oceńcie same http://www.fotoszok.pl/show.php/1647102_imag0164.jpg.html

    Miała, któraś z Was tak?

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie wierzysz testom to zrób badanie z krwi będzie wszystko jasne

    Ja na tym zdjęciu widzę tylko zamazane pole :( może jakość kiepska po prostu pozdrawiam

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana idz na bete... na tescie nie widze nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zamazane troche jest zdjęcie i nic nie widać, dziewczyny mają racej idź na badanie krwi i wszystko bedzie jasne, albo poczekaj pare dni z testem i zrób ponownie,

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja widze jesli to ta lewa kreska to dosc wyrazna ale zdjecie zrobilas okropnej jakosci.
    Tak jak dziwczyny podpowiadaja najlepiej zrobic badanie krwi :-) pozdrawiam

    atdci09k18tcna0b.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 19 lipca 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    colormania ja miałam tak: w terminie spodziewanej @ miałam trzy dni czerwonego plamienia, test ciążowy wyszedł pozytywny, mimo ledwie widocznej drugiej kreski, zrobiłam kolejne testy i już kreski były grubsze, tydzień później byłam u lekarza i potwierdził ciążę.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 19 lipca 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W galerii wykresów ciążowych jest taki wykres dziewczyny 28 letniej z nadwagą (chyba więcej cech szczególnych nie było podanych, po zaznaczeniu tych dwóch kryteriów łatwo go wyszukać), gdzie dziewczyna normalnie zaznaczyła początek nowego okresu, chyba czterodniową @ (krwawienie lekkie - średnie), a parę dni później zrobiła test ciążowy i wyszedł pozytywny.

    Konwalia lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa wrote:
    No ja widze jesli to ta lewa kreska to dosc wyrazna ale zdjecie zrobilas okropnej jakosci.
    Tak jak dziwczyny podpowiadaja najlepiej zrobic badanie krwi :-) pozdrawiam
    mowisz o tej kresce tak bardzo z lewej takiej ciemniej? jesli tak to to nie jest kreska na tescie tylko mniejsce gdzie byl barwnik i to sa jego resztki.

    Kochana wszystko jest mozliwe ale najlepiej idz na bete.

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 20 lipca 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na nowe wieści ;)

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 20 lipca 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi :) Tak więc wczoraj dzwoniłam do ginki i powiedziała mi, że po poronieniu jest jeszcze podwyższony poziom hcg i liczy się czy z dnia na dzień intensywnieją czy słabną. Wczoraj była już słabsza niż w czwartek a dzisiaj w ogóle już nie ma :(

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki to jest mozliwe krwawienie i ciaza? hm...ja w tym cyklu tak mialam..dwa dni miesiaczka a potem tyklo plamienie i to bbbaaarrddzzzo delikatne..niewiem czy jest sens robic test,mialam taka wredna pierwszy raz krotka...a do tego mam caly czas szyjke wysoko..co o tym sadzicie? prosze o rade ;-)

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka nie moze byc obfita miesiaczka w trakcie ciazy-owszem skapa tak-zdarza sie ale nie obfita ...

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za odpowiedz...nieliczylam teraz na dwie kreski ale zmylila mnie ta szyjka...jeszcze raz dziekuje!!!!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ