X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Infekcja?
Odpowiedz

Infekcja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Małpa99 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam problem. 😑 Od kilku miesięcy mam dziwną wydzielinę z pochwy, jest zielonkawa/żółtawa, bardzo gęsta i zwarta (nie lejąca się i nie lepka). Oprócz tego nie mam żadnych innych dolegliwości typu ból, pieczenie, swędzenie. Jednak nie daje mi spokoju to co się dzieje, zwłaszcza że staram się o dziecko i boję się, że przez to mi nie wychodzi. Byłam w maju u ginekologa, potwierdził, że wszystko wygląda w porządku, awaryjnie przepisał gynazol (na infekcję grzybiczą). Jutro znów się wybieram na wizytę, co myślicie, żeby zasugerować lekarzowi? Badanie biocenozy pochwy? Posiew? Coś jeszcze innego? 😑

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz że masz dziwne objawy i że chcesz zrobić posiew, nie powinien odmówić tym bardziej że starasz się o dziecko.
    U mnie było odwrotnie, nie miałam żadnych objawów a bakterie były. Polecam serie provag pomogła mi wyleczyć te bakterie a i przed wizytą nie używaj żadnych płynów do higieny intymnej tylko sama wodę.

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Małpa99 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo za pomoc, tak zrobię 😉

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ