Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Infekcja?
Odpowiedz

Infekcja?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Małpa99 Debiutantka

Wysłany: 9 sierpnia 2019, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam problem. 😑 Od kilku miesięcy mam dziwną wydzielinę z pochwy, jest zielonkawa/żółtawa, bardzo gęsta i zwarta (nie lejąca się i nie lepka). Oprócz tego nie mam żadnych innych dolegliwości typu ból, pieczenie, swędzenie. Jednak nie daje mi spokoju to co się dzieje, zwłaszcza że staram się o dziecko i boję się, że przez to mi nie wychodzi. Byłam w maju u ginekologa, potwierdził, że wszystko wygląda w porządku, awaryjnie przepisał gynazol (na infekcję grzybiczą). Jutro znów się wybieram na wizytę, co myślicie, żeby zasugerować lekarzowi? Badanie biocenozy pochwy? Posiew? Coś jeszcze innego? 😑

• Angela Autorytet

Wysłany: 9 sierpnia 2019, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz że masz dziwne objawy i że chcesz zrobić posiew, nie powinien odmówić tym bardziej że starasz się o dziecko.
    U mnie było odwrotnie, nie miałam żadnych objawów a bakterie były. Polecam serie provag pomogła mi wyleczyć te bakterie a i przed wizytą nie używaj żadnych płynów do higieny intymnej tylko sama wodę.

26l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -1.19

Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Małpa99 Debiutantka

Wysłany: 9 sierpnia 2019, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo za pomoc, tak zrobię 😉

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)