Forum Starając się - ogólne Infekcja?
Odpowiedz

Infekcja?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Małpa99 Debiutantka

Wysłany: 9 sierpnia 2019, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam problem. 😑 Od kilku miesięcy mam dziwną wydzielinę z pochwy, jest zielonkawa/żółtawa, bardzo gęsta i zwarta (nie lejąca się i nie lepka). Oprócz tego nie mam żadnych innych dolegliwości typu ból, pieczenie, swędzenie. Jednak nie daje mi spokoju to co się dzieje, zwłaszcza że staram się o dziecko i boję się, że przez to mi nie wychodzi. Byłam w maju u ginekologa, potwierdził, że wszystko wygląda w porządku, awaryjnie przepisał gynazol (na infekcję grzybiczą). Jutro znów się wybieram na wizytę, co myślicie, żeby zasugerować lekarzowi? Badanie biocenozy pochwy? Posiew? Coś jeszcze innego? 😑

• Angela Autorytet

Wysłany: 9 sierpnia 2019, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz że masz dziwne objawy i że chcesz zrobić posiew, nie powinien odmówić tym bardziej że starasz się o dziecko.
    U mnie było odwrotnie, nie miałam żadnych objawów a bakterie były. Polecam serie provag pomogła mi wyleczyć te bakterie a i przed wizytą nie używaj żadnych płynów do higieny intymnej tylko sama wodę.

26l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -1.19

Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Małpa99 Debiutantka

Wysłany: 9 sierpnia 2019, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo za pomoc, tak zrobię 😉

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)