Forum Starając się - ogólne Interpretacja objawów
Odpowiedz

Interpretacja objawów

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2018, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Dziś obecnie mam 27dc. Do ❤️ doszło w 11dc. 19dc rano miałam mdłości i wymiotowalam na zapach z lodówki. (w pierwszej ciąży też zwymiotowalam około 20dc). Dziś czuję się typowo okresowo. Ale inaczej niż zawsze. Jestem zmęczona, mam zawroty głowy. Test dziś był negatywny. Któraś z Was miała pod o ne objawy i zaszła w ciążę? Pomozcie

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2018, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie za wcześnie robisz testy ciążowe, wstrzymaj się do dnia spodziewanej miesiączki :).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ