Forum Starając się - ogólne Interpretacja objawów
Odpowiedz

Interpretacja objawów

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 18 czerwca 2018, 15:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny! Dziś obecnie mam 27dc. Do ❤️ doszło w 11dc. 19dc rano miałam mdłości i wymiotowalam na zapach z lodówki. (w pierwszej ciąży też zwymiotowalam około 20dc). Dziś czuję się typowo okresowo. Ale inaczej niż zawsze. Jestem zmęczona, mam zawroty głowy. Test dziś był negatywny. Któraś z Was miała pod o ne objawy i zaszła w ciążę? Pomozcie

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 18 czerwca 2018, 19:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zdecydowanie za wcześnie robisz testy ciążowe, wstrzymaj się do dnia spodziewanej miesiączki :).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego