X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak bardzo jest źle?
Odpowiedz

Jak bardzo jest źle?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kulka91 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już moja 4 ciąża.
    Pierwsza - puste jajo płodowe, druga - Cp z wycięciem jajowodu, trzecia - w rogu macicy z krwotokiem. Teraz jestem w 4.. do czasu, tylko właśnie, jakiego?

    Ostatnia miesiączka - 18 listopad
    Owulacja - 6 grudnia ale mogła się przesunąć możliwe że 11-12.
    Pierwsze testy pozytywne: 21 grudnia + delikatne plamienie.
    Moja bhcg wygląda tak:
    22.12 rano - 7.8 progest. 16.3
    24.12 wieczór: 20.3 (sor)
    27.12 rano: 39 (70% przyrostu ale wmawiałam sobie że różne laboratoria może coś nie pykło)
    29.12 rano: 51 (28% przyrostu).

    Przekopałam dużo internetów ale tylko jeden post znalazłam u dziewczyny która napisała że miała przyrost 38% i skończyło się mimo wszystko dobrze.
    Znacie też takie przypadki?
    Wiem że muszę kontrolować betę, liczę się z tym że prawdopodobnie będzie to biochemiczna ciąża lub co gorsza pozamaciczna ale jakoś nie wiem, człowiek jest taki naiwny i wciąż szuka jakiejś iskierki nadziei.

  • Kira Autorytet
    Postów: 620 1495

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam kompletnie ani wiedzy ani doświadczenia w tym temacie, ale trzymam za Ciebie i kropka kciuki🫂✊
    Niech walczy 🍀

    💙2022
    28.12.23 ⏸️🍀
    30.03.24 chłopiec 💙
    preg.png
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1953 2342

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki przyrost nie wygląda dobrze. Ale jednak jest to przyrost, a nie spadek. Musisz poczekać i zbadać ta betę jeszcze raz, albo wystrzeli albo nie...

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • dominikaa Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, a czy Ty jesteś pod opieką jakiejkolwiek specjalistycznej kliniki? Z takimi przypadłościami myślę, że powinnaś się udać do specjalisty, który się Tobą zajmie i odpowiednio doradzi co dalej.
    Myślę, że przyrost jest przyrostem, ciąża jest bardzo wczesna, wydarzyć może się wszystko. Bądź dobrej myśli, bierzesz leki na podtrzymanie? Duphaston? Luteina? Być może trzeba wspomóc ciałko żółte.

    Ja doskonale Cię rozumiem, u mnie pierwsza ciąża poronienie, druga donoszona, trzecia cp. Teraz po cp czekam na miesiaczke, będzie 6 tygodni i dalej nie ma. Jeden test wyszedł pozytywny, dwa negatywne. Stres zawsze będzie, nie da rady się go pozbyć, wszystko co będzie odbiegało od normy będzie Vie martwić. Pomyśl, że co ma być to będzie, nie masz na to wpływu, choć ja byłabym aktualnie na Twoim miejscu dobrej myśli. Wybierz się po Nowym roku na betę jeszcze raz, a teraz dbaj o siebie, odpoczywaj. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było w porządku. Daj znać. Ściskam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ