X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak bardzo sie ruszacie przed pomiarem temperatury?
Odpowiedz

Jak bardzo sie ruszacie przed pomiarem temperatury?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bardzo ruszacie sie zanim zmierzycie temperature? Ja staram sie jak najmniej ale czasem budze sie na drugim boku niz termometr wiec musze sie najpier odworcic i po niego siegnac. Czasem budze sie tez pol godziny wczesniej niz pomiar i tak sobie jeszcze dosypiam, troche sie budze, znowu zasypiam i potem mierze.
    Dzisiaj zmierzylam od razu po przekreceniu sie i bylo 36,87. Po 15 min snu i przebudzania i paru zmianach pozycji w lozku znowu zmierzylym i wyszlo 36.97. Wstalam, poszlam do kuchni, polazilam troche po mieszkaniu, zmierzylam i raz wyszlo 36,9 a raz 36,8.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jak się obrócisz na drugi bok to nic nie szkodzi, ale jeśli juz wstajesz to tempa na pewno podskoczy. W NPR chodzi o zmierzenie temperatury "spoczynkowej", czyli przed jakąkolwiek czynnością :-)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka ty to masz pomysły na tematy :D Ja bym nigdy nie wpadła na to żeby pytać o to co Ciebie interesuje... oczywiście nie krytykuje Ciebie tylko mnie zaskakują Twoje pytania :)

    Rudasek, yourself lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, to normalne. Nikt nie śpi z termometrem w ręce żeby o ustalonej porze nie musiał wykonywać żadnego ruchu :D Ja też muszę się czasem przekręcić na drugi bok i wsadzić rękę pod poduszkę żeby wyciągnąć termometr, ale czy to wpłynie na pomiar? ;) Nie popadajmy w obłęd... :)

    vanessa lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba KotkaPsotka jest mistrzynia w zadawaniu smiesznych pytan.

    vanessa, Ewa99 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh,
    ja nic w sumie nie muszę robić. Wyszkoliłam mojego Urzeczonego, naopowiadałam jakie to ważne i teraz jak dzwoni budzić to on skacze jak kangur po termomentr i podaje już gotowy :-) zapisuje grzecznie temkę i o :-) sweet !

    vanessa, gosia86, Ewa99, yourself, Eklerka, Z., momo1009, Lucy91, Jadhira lubią tę wiadomość

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honey wrote:
    Heh,
    ja nic w sumie nie muszę robić. Wyszkoliłam mojego Urzeczonego, naopowiadałam jakie to ważne i teraz jak dzwoni budzić to on skacze jak kangur po termomentr i podaje już gotowy :-) zapisuje grzecznie temkę i o :-) sweet !
    Niezła tresura ;)

    vanessa, karola_aa lubią tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Mojego nawet nie mam sumienia budzić... Budzik ustawiony na wibrację, termometr upchany pod kołderką żeby mu pikanie nie przeszkadzało... Ale mniejsza o to :P
    Wiadomo, że zanim się temperaturę zmierzy, trzeba jakiś ruch wykonać... Ja np. mierzę dowcipnie i choćby nie wiem co, muszę te majty jakoś z tyłka ściągnąć, a Mojego K. do tego celu nie będę wykorzystywać (przynajmniej nie w momencie mierzenia temperatury ;)).
    I żeby to fałszowało pomiar? Nie sądzę. Z początku bawiłam się w 3-krotne mierzenie... Mierzyłam, wyciągałam, mierzyłam, wyciągałam, mierzyłam i wyciągałam i porównywałam pomiary ;) Jeśli różniły się o 0,03 to był max i zawsze ten ostatni był najwyższy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2014, 21:19

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termometr przy łóżku. Zazwyczaj najpierw wyłączam budzik w tel, a potem sięgam po termometr

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu nie mierzę, ale jak mierzyłam to termometr był na stoliku koło łóżka. Wystarczyło wyciągnąć łapę i już :) . Jak nie mogłam spać ,to starałam się przynajmniej nie wiercić ,a jeżeli już nie dawałam rady, to tempke ignorowałam.

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:42

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zaszalałam! Nie dość, że zapomniałam o mierzeniu (a termometr mam pod poduszką, aby był łatwy dostęp), to jeszcze rzucałam się dookoła własnej osi zmieniając pozycję, bo coś sobie biodro w nocy ugniotłam :/. Po 20 minutach leżenia przypomniało mi się o pomiarze... :D

    momo1009 lubi tę wiadomość

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ