X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jakie badania zrobić ?
Odpowiedz

Jakie badania zrobić ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maritta Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem tutaj po raz pierwszy nie znalazłam tutaj informacji albo może za słabo szukam i tracę nadzieję ... Jestem mamą 4,5 letniego synka staraliśmy o drugie dziecko ale straciłam fasolkę w marcu w tym roku :-( przeżyłam szok ... I staramy się o kolejne ale nam nie wychodzi już z pół roku byłam u trzech lekarzy żaden nie potrafił mi pomóc jeden z lekarzy twierdził że mam zapalenie przydatków więc się leczyłam ale okazało że to nie było to.. po prostu odczuwałam ból jajnika jakby spuchnięte w środku takie uczucie jakbym miała owulację ale trwały czasami 2-3 tyg w każdym cyklu więc od września starałam się odpoczywać jak najwięcej dużo brałam urlopie i żaden z lekarzy nic nie widział na USG co mi jest . Ale jak zaczęłam oszczędzać to mniej odczuwałam bólu jajnika jestem zaskoczona że żaden z lekarzy nie chce dać mi badań dlaczego nie mogę zajść w ciążę... bo ja naprawdę nie wiem jakie badania porobic mam niedoczynność tarczycy więc wynik mam poniżej 1 więc lekarze mi mówią proszę próbować i tyle.. a ja twierdzę że coś nie tak :-( cykle mam różnie od 30-45 dni .. poratujcie mnie proszę jest mi tak smutno że nie wiem co robić :-( przez te poronienie stałam się panikarą odmieniło moje życie .. ale staram się być pozytywna..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. tez poronilam pod koniec marca. i tez nie jestem w ciazy niestety. u mnie po poronieniu pojaeily sie plamienia przed miesiaczkami nie wiadomo dlaczego. moim zdaniem dobrze by bylo gdybys poszla do ginekologa na monitoring cyklu. zeby zobaczyl czy masz owulacje i czy pecherzyki pekaja :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ