Forum Starając się - ogólne Jest owulacja,a dzieciątka ciągle brak.
Odpowiedz

Jest owulacja,a dzieciątka ciągle brak.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lutego 2014, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie.Jestem tu nowa i za miesiąc mam kolejną wizytę u dobrego specjalisty.Po 5 cio letniej przerwie,licząc od ostatniego leczenia,postanowiliśmy dać sobie ostatnią szansę.Problemem jest brak ciąży,choć mam owulację i dni płodne.Kochamy się regularnie.Mam PCOS.Mam nadzieję że tym razem się uda.

• gosiunia Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3-mam za Was kciuki :) POWODZENIA <3

https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • Lili Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki. Anitko, a czy robiliście może badania genetyczne, albo na przeciwciała? Czasami jest tak,że wszystko z pozoru gra, a tak na prawdę organizm niszczy jakąś cześć własnej komórki jajowej, albo usuwa zarodek, czy niszczy plemniki rozpoznając je jako zagrożenie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lutego 2014, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka33 trzymam kciuki za Was, aby się udało !

• vanessa Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka kochana powodzenia Wam życzę z całego serca :)

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • beszka Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

NO
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego