X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest owulacja,a dzieciątka ciągle brak.
Odpowiedz

Jest owulacja,a dzieciątka ciągle brak.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie.Jestem tu nowa i za miesiąc mam kolejną wizytę u dobrego specjalisty.Po 5 cio letniej przerwie,licząc od ostatniego leczenia,postanowiliśmy dać sobie ostatnią szansę.Problemem jest brak ciąży,choć mam owulację i dni płodne.Kochamy się regularnie.Mam PCOS.Mam nadzieję że tym razem się uda.

  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3-mam za Was kciuki :) POWODZENIA <3

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki. Anitko, a czy robiliście może badania genetyczne, albo na przeciwciała? Czasami jest tak,że wszystko z pozoru gra, a tak na prawdę organizm niszczy jakąś cześć własnej komórki jajowej, albo usuwa zarodek, czy niszczy plemniki rozpoznając je jako zagrożenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka33 trzymam kciuki za Was, aby się udało !

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka kochana powodzenia Wam życzę z całego serca :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ