X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy okres po duphastonie?
Odpowiedz

Kiedy okres po duphastonie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 2 lipca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Brałam dupka od 16 dnia cyklu prze 10 dni. jutro mija 4 dzień jak go nie biorę. Kiedy przyjdzie okres. zawsze przed okresem przynajmniej 5 dni przed zaczynałam plamić i potem przychodził dopiero okres. Planowo według moich dni powinnam dostać jutro okres, ale nie mam tych plamień. niewiem czy to ten dupek czy co? Jajniki kują piersi bolą i nic pozatym

    ona32
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 2 lipca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    plamienia przed okresem czesto wynikaja z niedoboru progesteronu. Wiec dlatego pewnie teraz plamien nie ma. U mnie okres przychodzi po 3-4 dniach od odstawienia, ale to kwestia indywidualna.

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 2 lipca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga a powiedz mi na czym polega sprawdzanie drożności ponieważ mi ginekolog już wspominał o tym ale jakoś narazie odstąpiłam od dalszych badań

    ona32
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 2 lipca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie droznosci polega na wlewaniu kontrastu do jajowodow. Na tej podstawie mozna udroznic niewielkie zanieczyszczenia i stwierdzic, czy jajowody sa drozne. Jezeli plyn przeplywa przez jajowody, ot znaczy, ze sa drozne a jezeli nie, to niestety nie...

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ