X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne kłucie w okolicy wzgórka , pomocy !!
Odpowiedz

kłucie w okolicy wzgórka , pomocy !!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 10 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam , dzisiaj pojawiło mi się kłucie podbrzusza az do wzgorka, boli jak kaszle albo jak chodzę, do tego pojawiły się białe grudki dość dużo wokol brodawek? mogę wyslac zdjecie, niestety nie ma mojegi gin , a sie niepokoje,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ktorym ty jestes dniu cyklu?

  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylam z tym u innego gina i stwerdzil problemy z pecherzem , nic nie mowil o ciazy takze sie raczej nie udalo :(( albo jeszcze to za wczesnie..

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patus1992 wrote:
    bylam z tym u innego gina i stwerdzil problemy z pecherzem , nic nie mowil o ciazy takze sie raczej nie udalo :(( albo jeszcze to za wczesnie..
    Wylecz najpierw pecherz..niby nic a jednak moze poznije dac mocniej o sobie znac .. ja musialam byc na antybiotykach włąsnie przez pecherz

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patus1992 wrote:
    bylam z tym u innego gina i stwerdzil problemy z pecherzem , nic nie mowil o ciazy takze sie raczej nie udalo :(( albo jeszcze to za wczesnie..
    Widzisz a wczoraj pisalysmy Ci na innym wątku że to pęcherz....skoro krew w moczu

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ