X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kraków ginekolog
Odpowiedz

Kraków ginekolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś poleci jakiegoś giną w Krakowie?
    Do tej pory chodziłam prywatnie, ale nie dość że słono placilam to moja gin nie zleciła wielu badań po poronieniu po 4 miesiącu. Mam teraz wykupiana opiekę med w L u x med. Czy ktoś leczył się i poleca jakiegoś lekarza?

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadhira wrote:
    Czy ktoś poleci jakiegoś giną w Krakowie?
    Do tej pory chodziłam prywatnie, ale nie dość że słono placilam to moja gin nie zleciła wielu badań po poronieniu po 4 miesiącu. Mam teraz wykupiana opiekę med w L u x med. Czy ktoś leczył się i poleca jakiegoś lekarza?

    w lux-med pracuje chyba dr Gołąbek, on pracuje również w szpitalu na Ujastku, znajomej prowadził ciąże no i opiekował sie nią juz na Ujastku, moja znajoma jest dość wymagająca, więc może warto się udać do niego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:52

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja polecam dr Anne Wójtowicz, pracuje na Kopernika a prywatnie przyjmuje na Krowoderskiej. Wizyta z usg kosztuje 150, bez usg 100.

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona właśnie pieresza ciążę prowadziła mi Kula Prykan. I generalnie wielele wyjaśniła moich wątpliwości dotyczących poronienia. Sformułowania typu endometrium, progesteron itp na wizytach nie miały miejsca. Czytam że dziewczyny dostają jakieś leki a ja nic

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 18 marca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona wrote:
    a ja polecam dr Anne Wójtowicz, pracuje na Kopernika a prywatnie przyjmuje na Krowoderskiej. Wizyta z usg kosztuje 150, bez usg 100.
    A można się do niej umówić na Kopernika?

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ